Instagram ir spēcīgs rīks, ar kura palīdzību cilvēks var izcelties un parādīt savu personību. Taču mēs esam pārstājuši ievērot šo iespēju. Unikāla skata uz pasauli vietā mēs tagad saņemam vilni vienveidīgu fotogrāfiju.

Lietotājs ar niku Oliver KMIA publicēja video, kurā ir saliktas kopā daudzu Instagram lietotāju fotogrāfijas no dažādām pasaules vietām. Rezultāts ir iespaidīgs un pārdomas raisošs.

Video sākumā tiek parādītas dažādu cilvēku pases, pēc tam seko lidmašīnas un to spārni. Pēc tam seko kaudze fotogrāfiju, kas uzņemtas vienā vietā, vienā leņķī, vienās un tajās pašās pozās un pat ar vieniem un tiem pašiem filtriem. Japāna, Francija, Itālija, tālā Dienvidamerika… Tāpat neiztikt bez ēdienu fotogrāfijām, kājām un pašbildēm spoguļa priekšā.

Jā, protams, mums katram gribas iemūžināt savu ceļojumu un radīt atmiņas, taču, nez kāpēc, tik daudziem cilvēkiem tās iznāk gandrīz vienādas. Sociālie tīkli ir instruments, ar kura palīdzību mēs varam parādīt, kas patiesībā esam. Pārstāj dzīties pakaļ kaut kādiem Instagram sabiedrībā pieņemtajiem standartiem, pārstāj dzīties pakaļ pēc iespējas vairāk „patīk” atzīmēm. Parādi savu personību!

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?