Tā kā vīrieši lieliski prot slēpt savas jūtas, sieviete nereti nevar saprast – ir viņam pret viņu nopietna interese vai arī viņš vienkārši vēlas patīkami pavadīt ar viņu laiku. Taču ir desmit pazīmes, kuras varētu sievietēm palīdzēt rast jautājumu uz šo satraucošo jautājumu.

Uzdodot sev šo jautājumu, tev ir jāatceras, ka, ja pēc ilgāka kopā pavadītā laika, tevi māc šaubas par vīrieša patiesajiem nodomiem, šaubām ir pamats.

To, vai vīrietis ir iemīlējies, var saprast pēc tā, kā viņš piekrīt izdarīt kaut ko, ko piedāvā sieviete. Kad vīrietis sāk iepazīstināt sievieti ar saviem draugiem, ir skaidrs, ka viņam ir nopietna interese un nodomi.

Iemīlējies vīrietis lielāko daļu laiku ir pacilātā garastāvoklī. Viņš kļūst patiesi laimīgs un maina savu dzībi. Draugi un ģimene pamana viņa pārmaiņas.

Iemīlējies vīrietis ļauj sievietei saimniekot viņa mājā. Viņš lepojas ar to, kā viņa ir mainījusi vidi ap viņu. Viņš pērk lietas, kas viņai patīk. Viņš ir gatavs ielaist sievieti savā dzīvē.

Viņš sāk pievērst vairāk uzmanības savai ārienei un aizdomāties par nākotni – par finansēm, fizisko un garīgo labklājību.

Viņš dala laiku starp savām interesēm un sievieti. Ja agrāk sports bija visa viņa dzīve, tad tagad tā vairs nav visa viņa dzīve, bet gan tikpat līdzīga daļa, cik attiecības ar sievieti.

Kamēr viņš nav iemīlējies, viņš meklē dažādību. Ja viņš patiesi vēlas vienu sievieti, viņam ir vienalga, cik vēl viņam varētu būt. Par citām sievitēm viņam zūd interese.

Kad vīrietis pastāvīgi domā par sievieti, viņš dara visādas viņai patīkamas lietas. Viņš vēlas, lai viņa ir priecīga un apmierināta.

Pēkšņi vīrietis jūt, ka viņam vairs negribas iet un meklēt kādu citu.

Ja viņš nebija domājis par ģimeni un tās dibināšanu, tad var gadīties, ka tā īstā sieviete un iemīlēšanās sajūta viņā šo vēlmi raisa.

Viņai nav nekas jāprasa. Viņi viens otru sajūt intuitīvi.

 

Autors: Dieviete.lv

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?