9 C
Rīga
sestdien, maijs 8, 2021

Pārdomas: Neviens cilvēks mūsu dzīvē neienāk tāpat vien

 

Dāvana vai mācība, bet katrs cilvēks mūsu dzīvē ienāk kaut kāda iemesla dēļ un ar kaut kādu mērķi. Jebkura tikšanās – laba vai slikta tavā uztverē – ir pieredze. Dažāda veida mijiedarbības padara dzīvi interesantu, daudzveidīgu un mainīgu. Dažkārt tu vari sastapt cilvēkus un just, ka esi pazinusi viņus jau kopš neatminamiem laikiem…

Neviens cilvēks tavā dzīvē neienāk nejauši!

Ja tu jūties pazudusi un apmaldījusies, tu sastapsi cilvēkus, kuri pilnībā spēj mainīt tavu dzīvi. Iespējams, viņu klātbūtnei nav lielas jēgas un tā tevi tikai sāpina, taču ar viņu palīdzību tu mācies un audz, un atkal atgriezies uz pareizā dzīves ceļa.

Viņam ir kāds iemesls

Cilvēki, kuri tavā dzīvē ienāk kaut kāda iemesla dēļ, parasti tiek sūtīti, lai apmierinātu vajadzības, par kurām tu vēl pat nenojaut. Ja tavā dzīvē ir sarežģīts laiks un tu izdzīvo grūtības, tad šāds cilvēks „ar iemeslu” var kļūt par palīdzību un atbalstu. Kad melnais dzīves posms beidzas, attiecības arī parasti beidzas, un tas nozīmē, ka ir vienkārši jāvirzās tālāk.

Uz laiku

Ir cilvēki, kuri atrodas tev līdzās kādu konkrētu laika periodu. Tā ir komunikācija, kas tika sūtīta, lai atmodinātu tevi. Viņi var likt tev šķēršļus un bremzēt tavu virzību. Šāds cilvēks parasti ir iemesls, kā rast veidu augt, attīstīties un mācīties. Viņš tavā dzīvē var visu iznīcināt un salauzt, lai tu saprastu to, kas tev ir nepieciešams, un lai tu atrastu pareizo ceļu. Tas ir cilvēks „uz sezonu”, kurš atgriežas ik pa laikam, tad, kad tev atkal ir jāmācās augt.

Uz visu dzīvi

Šis ir cilvēks, kurš sirdī ienes prieku, be dvēselē – mieru. Nav nekādas trakas enerģijas plūsmas. Šīs attiecības un komunikācija tevī atklāj pašu labāko, un jūs abi papildināt viens otru un kopā attīstieties. Šīs attiecības ilgst visu mūžu, un tās ir ļoti retas un vērtīgas. Šāds cilvēks var būt tavs partneris, draugs vai ģimenes loceklis.

Labākais veids, kā pievilināt vajadzīgos cilvēkus savā dzīvē, ir atslābināties un piepildīt savu sirdi ar mīlestību. Uzspiestas attiecības nenostrādās, visam ir jāattīstās dabīgā ceļā. Tas, kas ir paredzēts tev, garām nepaies. Piedod un sūti mīlestību visiem, ar ko sastopies, jo arī viņi iet cauri savai dzīves pieredzei un kaut ko iemācās arī no tevis. Nekas nenotiek nejauši: katra situācija, cilvēks un notikums ved tevi pie tās vietas un notikumiem, kur tev arī ir jāatrodas.

 

Autors: Dieviete.lv

 

5 KOMENTĀRI

  1. Ir cilvēki kuri tava dzīvē ienāk vairākas reizes. Šķiet viss,šo cilvēku vairs nesatiksi un dzīve tevi sāk vest pa tādu dzīves ceļu kur atkal tu to cilvēku satiec….Nevis nejauši uz ielas

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!