1 C
Rīga
sestdien, janvāris 23, 2021

Plašajā piedāvājumā var apmulst: Padomi, kā izvēlēties pareizo apakšveļu

 

Attēls: Publicitātes

Šodienas daudzveidīgajā apakšveļas piedāvājumā var ļoti viegli apmulst un mulsuma rezultātā izdarīt nepareizo izvēli. Ir pārliecinātas sievietes, kas zina, ko vēlas un izdara pirkumu ļoti steidzīgi, taču var pienākt brīdis, kad izvēlētais veļas veids neder kopā ar piegulošo blūzi vai caurspīdīgo mežģīņu krekliņu. Izvēloties apakšveļu ir jāpiedomā, kā tā pieguls ķermenim, kādos gadījumos tā tiks vilkta, kā arī jāsaprot, vai garderobē esošais apģērbs izskatīsies labi ar izvēlēto veļu. Kā pareizi izvelēties apakšveļu stāsta u/v Debenhams apakšveļas nodaļas vadītāja Evita Dreimane.

Pareizais izmērs

Pirms iegādāties veļu būtu jāzina, kāds ir apkārtmērs un krūšu izmērs. Tikai tad varēsiet sākt izpētīt piedāvājumu. Izvēlieties vismaz piecus variantus un obligāti tos piemēriet, jo tieši krūtis visātrāk reaģē uz svara maiņu, līdz ar to, ja iepriekš ir bijis B izmērs, tad šobrīd tas varētu būt izmēru lielāks vai mazāks. Krūšturim ir jāder nevainojumi, apkārtmērs nedrīkst būt par stingru vai vāju, tāpat ar krūšu bļodiņu:

  • Sievietēm, kurām ir mazas krūtis, bet plati pleci, jauna krūštura izvēlē var būt pielīdzināma katastrofai, jo lielākā daļa veļas kolekcijas ir veidotas pēc vieniem auguma standartiem.
  • Sportiskas dāmas sastopas ar krūšu izmēru maiņu, tāpēc katru reizi pirms pirkuma izdarīšanas veļa ir jāuzlaiko.
  • Sievietēm grūtniecības laikā ar jauna krūštura izvēli var nebūt tik stingri ierobežojumi, jo zinot, ka krūtis vēl piebriedīs, droši var izvēlēties lielāka izmēra krūšturi.

Ja ikdienā nēsāsiet krūšturi, kurš ir par mazu, jūs sajutīsiet diskomfortu uz katru sperto soli, kā arī tas var apgrūtināt jūsu elpošanu.

Krūšturu veidi

Kā jau zināms, tad piedāvājums ir ļoti plašs – bezvīļu krūšturi, krūšturi ar stīpiņu, balkonete stila krūšturi, bralette, push-up, pilna atbalsta krūšturi, sporta krūšturi, korsetes u.c. veidi.

Bezvīļu krūšturi paliks neredzami zem viegla auduma t-krekliem. Balkonete stila krūšturis derēs sievietēm, kas izvēlas apģērbu ar dziļiem, kvadrātveida dekoltē. Bralette krūšturi parasti izceļas ar savu dizainu, tāpēc tie būs piemēroti neikdienišķiem apģērbiem, piemēram, lai dotos uz kādu festivālu. Push-up būs piemērots vidēja izmēra un asimetriskām krūtīm. Push-up krūštura veids vispiemērotākais būs vidēja izmēra krūtīm, savukārt liela izmēra krūšu īpašniecēm vajadzētu izvairīties no push-up krūšturiem, jo tie vizuāli vēl palielina krūšu izmēru.Korsetes piemērotas tikai īpašiem notikumiem – kāzām, svinīgām ballēm, vai laikā, kad sieviete vēlas izskatīties īpaši slaida, taisnu muguru un izceltu krūšu zonu.

Apakšveļas krāsa

Krāsa ir katra personīgā izvēle, taču ir vērts uzklausīt padomus, jo, piemēram, balta veļa, kas pēc pāris mazgāšanas reizēm tomēr iegūst pelēcīgu nokrāsu, ir aizstājama ar miesas krāsas apakšveļu, kas būs daudz universālāka par balto krāsu. Vispraktiskākās apakšveļas krāsas ir rozā, sarkana, protams, klasiski melnā. Ja tērps atļauj, tad īpaši praktiska ir apakšveļa ar apdrukām, bet, ja vēlaties piešķirt savam izskatam romantisku noti, tad izvēlieties apakšveļu ar mežģīņu detaļām.

“Ikdienā ir svarīgi nēsāt augstas kvalitātes apakšveļu, jo tieši veļa atrodas visciešāk mūsu ādai, un ir jādomā par to, lai tā ļauj elpot mūsu ķermenim,” stāsta E.Dreimane un piebilst, ka jācenšas ir pārdomāti veidot savu apakšveļas kolekciju, lai tajā ir gan apakšveļa ikdienai, kas ir gluda un patīkama ķermenim, kā arī grezna apakšveļa, ar šobrīd tik aktuālajām mežģīnēm, kas būs piemērota īpašākiem notikumiem.

 

Autors: Debenhams 27.02.2018

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!