No ceļojuma var „paņemt” daudz ko: jaunu pieredzi, jaunus stāstus, jaunas emocijas, jaunus draugus un pat uzlabot attiecības. Labums no ceļošanas ir liels, tāpēc, ja šķiet, ka attiecības ar mīļoto cilvēku iegriežas nepareizajā virzienā, aizbrauciet kopīgi atpūsties.

Ceļošana dod tev drosmi izkāpt no savas komforta zonas

Pāri, kuri ceļo kopā, zina, ka svešā valstī daudz kas var notikt nepareizi, neplānoti un ārpus viņu kontroles. Viņi vienkārši zina, ka mierīga attieksme var palīdzēt viņiem tikt cauri konkrētai situācijai, lai pēc tam viņi atkal varētu turpināt baudīt savu piedzīvojumu. Šo sajūtu būtu jāpaņem līdzi arī sadzīvē.

Tas ir lielisks stresa noņēmējs

Mēs ikdienā visu laiku esam aizņemti, tāpēc nereti šķiet, ka viena un tā pati diena tiek izdzīvota atkal un atkal. Ceļošana ir viens no labākajiem veidiem, kā aizbēgt no ikdienas stresa un rutīnas. Tas ļauj gūt jaunu pieredzi, iepazīt cilvēkus un atsvaidzināt attiecības ar partneri.

Tas vairo mūsu radošumu

Piemēram, ceptu skorpionu ēšana kādā no Āzijas valstīm kopā ar partneri varētu padarīt tevi par radošāku un ar laiku arī interesantāku cilvēku. Varbūt radīsies vēlme pamēģināt kaut ko vēl eksotiskāku…

Tu paplašini savus valodas krājumus

Ja tu ceļo uz valsti, kuras valodu tu nepārzini, izaicinājumi sākas jau brīdī, kad tu izkāp no lidmašīnas. Ātri vien tev ir jāapgūst pamata pieklājības frāzes un jautājumi, kuri palīdzēs tev ar partneri svešajā vidē labāk iejusties un orientēties.

Tu gūsti pozitīvu emociju lādiņu vēl pirms dodies ceļā

Ja ikdienā tevi un partneri nomāc stress, tad ceļojuma plānošana jau var kļūt par jūsu pozitīvo emociju lādiņu. Pāri, kuri zina, ka drīz dosies ceļojumā, kopumā ir laimīgāki un ikdienā arī priecīgāki.

Cilvēki, kuri ceļo ar savu partneri, saprot, ka romantika un pozitīvas emocijas nav atkarīgas no vietas vai iztērētajiem līdzekļiem. Tas ir prāta stāvoklis, kurš aizved viņus uz labāku vietu, nekā viņi bija pirms tam.

Jums ir iespēja sākt visu no sākuma

Ja jūs esat jaunā vietā, kāpēc gan attiecības nevarētu uztvert kā jaunas? Aizmirstiet visu slikto, kas ir bijis līdz šim un domājiet tikai par labo. Padomājiet, kā jūs varat kļūt par labākiem cilvēkiem, par labākiem partneriem viens otram.

Ja jūs ceļojat individuāli, jūs varat saprast tikai sevi, bet, ja ceļojat kopā, tad – viens otru.

Jūs izbaudāt tagadni

Daudzas attiecības balstās uz plāniem, neziņu, cerībām un šaubām par nākotni. Cilvēki, kuri ceļo, novērtē to, cik svarīgi ir izbaudīt esošo brīdi. Pie tam, ja tu izbaudi tagadni, nav iespējams īsti domāt par to, kas bija vai būs. Tieši šāds brīdis ierūsējušām attiecībām ir ļoti nepieciešams un noderīgs.

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?