Nereti cilvēki saka – pirms runā, padomā divreiz. Tas ir patiesi noderīgs ieteikums, ja runājam par komunikāciju ar dažādu zodiaka zīmju pārstāvjiem. Kas ir frāzes, kas viņus visvairāk aizvaino?

AUNS – Nesaki viņam, ka piezvanīsi vēlāk. Viņš ir ļoti nepacietīgs.

VĒRSIS – Vērši pievērš uzmanību sīkākajām detaļām, tāpēc pat neiedomājies piedāvāt viņam neglītu dāvanu vai pabarot ar kaut ko negaršīgu.

DVĪŅI – Nesaki Dvīņiem: “Paklusē!” vai arī “Beidz uzdot šos jautājumus”. Viņi ir ļoti ziņkārīgi.

VĒZIS – Nepārmet viņam to, ka viņš nokavēja vai arī atnāca pārāk agri. Viņš patiešām vēlas ierasties laicīgi, bet viņam ne vienmēr tas izdodas.

LAUVA – Nekad neapšaubi viņu uzticību un lojalitāti.

JAUNAVA – Ja tu viņai kaut ko raksti, raksti gramatiski pareizi! Jaunavas rūpīgi izvēlas vārdus un bieži uzvedas kā perfekcionisti!

SVARI – Nekad nesakiet viņiem, lai pagriež mūziku klusāk. Viņiem patīk, kad skan, jo dzīve ir liela ballīte un piedzīvojums!

SKORPIONS – Nesaki viņam, ka visi Skorpioni ir egoisti. Bieži tā nemaz nav.

STRĒLNIEKS – Nesūdzies par viņu, citādi tu nekad nespēsiet viņam iepatikties! Strēlniekam nepatīk, kad viņu uzmanību cenšas pievērst, runājot par viņa nepilnībām.

MEŽĀZIS – Nejautā, cik viņš pelna. Un vispār, centies ar viņu par naudu nerunāt. Mežāzis ir pieticīgs, un viņam nepatīk dalīties ar tik personīgu informāciju.

ŪDENSVĪRS – Neatsakieties no viņa palīdzības, kad viņš to piedāvā! Šie cilvēki ir ļoti organizēti un bieži vien no sirds vēlas palīdzēt.

ZIVIS – Nebaumo ne par viņiu, ne ar viņu kopā par kādu citu. Šie cilvēki pārāk stipri ciena gan sevi, gan apkārtējos.

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?