Jā, pasaulē ir diezgan daudz cilvēku, kuri vienkārši nespēj izskaidrot savu tieksmi pēc ceļošanas un jaunu vietu apskatīšanas. Domas par nākamo ceļojumu ir tas, kas spēj viņus no rītiem izvilkt ārā no gultas. Viņi aizmieg ar domām par vietu, kur varētu doties nākamreiz. Būtībā, ir vairākas zodiaka zīmes, kuras, šķiet, bez ceļošanas nespētu izdzīvot. Vai vari pieskaitīt sevi pie tām?

Strēlnieks: Viņš vēlas apskatīt pasauli

Nav citas zodiaka zīmes, kurai tik ļoti patiktu ceļošana, kā Strēlnieks. Šie nav cilvēki, kuri velta daudz laika, lai iekārtotu savu mājokli, jo viņiem visa pasaule ir kā liela māja.

Strēlnieka dvēsele virzās tur, kur to aizpūš vējš, un viņš ļaujas. Viņš labprāt ļaujas jauniem piedzīvojumiem, iespaidiem, smaržām, garšām un skatiem. Strēlnieks vēlas, lai viņa dzīve būtu ilga un aizraujoša pieredze. Un, vai ceļošana nav labākais veids, kā to panākt?

Ja Strēlniekam neļauj ceļot un brīvi izpausties, viņš sāk vienkārši eksistēt, nevis dzīvot. Viņam vajag asumu, dažādību un pasaules bagātību, lai justos patiesi apmierināts ar dzīvi.

Auns: Viņš vienmēr ir kustībā

Auns neapstājas nekā un neviena dēļ. Viņiem nauda nav tikai laiks – tā ir iespēja. Viņu misija ir gūt pēc iespējas vairāk dažādas pieredzes dzīvē. Kas ir viņa lielākais konkurents? Viņš pats. Ja viņš neattaisno savas cerības un nedzīvo tā, kā ir iztēlojies, viņš kļūst nepārliecināts un neapmierināts ar savu dzīvi. Redzēt pēc iespējas vairāk ir viena no viņa dzīves prioritātēm.

Aunam patīk adrenalīns. Viņš reti baidās pats no savas ēnas, un viņš būs rindas priekšgalā, lai izmēģinātu un atklātu kaut ko dīvainu, jaunu un skaistu. Nav svarīgi, cik traka vai izaicinoša ir tava ceļojuma ideja. Auns piedalīsies.

Ūdensvīrs: Viņš vēlas kļūt par labāku cilvēku

Ūdensvīra prātā vienmēr ir doma un vīzija par to, kā viņš var kļūt labāks, cik labāka var būt visa planēta. Taču, pirms viņš var to precīzi izdomāt un izplānot, viņam tas ir jāredz ar paša acīm. Kamēr citi tikai domā par to, kā varētu pasaulē kaut ko ietekmēt, Ūdensvīrs rīkojas.

Kad Ūdensvīrs ceļo, viņš pievērš uzmanību visām sīkākajām detaļām un cenšas apskatīt tūristiem nepazīstamākās vietas. Viņš vēlas redzēt pasauli caur vietējo iedzīvotāju acīm un viņam vispār ne īpaši patīk tūristu pārpildītās vietas.

Ūdensvīrs nav visiem ierastais tūrists. Viņš ir cilvēks, kurš vēlas pasauli mainīt uz labo pusi.

 

Rakstā izmantoti materiāli no portāla Elitedaily.com

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?