Mizantrops – tā sauc cilvēku, kuram ne visai patīk cilvēki. Ar tādiem cilvēkiem mēs nereti savas dzīves laikā arī sastopamies. Protams, ir tādi, kuriem pietiek ar omas uzlabošanu, un situācija ātri vien mainās. Taču ir arī tādi, ar kuriem ir jāpacīnās.

Vērsis

Vērsis necieš pārlieku pašpārliecinātus, pašpietiekamus un veiksmīgus cilvēkus. Augsts pašvērtējums un mīlestība pret sevi ir lieliskas īpašības, kamēr Vērsis ar tām netiek aizskarts. Ja kāds pastāvīgi lielās un šīs zīmes pārstāvjiem demonstrē savus panākumus, viņš iekšēji vārīsies no dusmām. Vērsim nepatīk justies atpalikušam, tāpēc, ja tu par viņu esi veiksmīgāks, tu noteikti Vērsi aizvaino. Viņš tev neteiks ne vārda, bet klusībā ienīdīs gan.

Vēzis

Viņš klusībā ienīst visus, kad jūt, ka viņā neviens neklausās un ignorē. Ja no Vēža jūtām mēģina izvairīties un viņš zina, ka cilvēkam viņa pārdzīvojumi ir vienaldzīgi, viņš spēcīgi apvainojas. Īpaši Vēzis nemīl, kad viņam netic un apšauba viņa spējas. Šīs zīmes pārstāvjiem ir problēmas ar pašvērtējumu, tāpēc, ja tu viņu aizvainosi, iegūsi sev ienaidnieku. Ja Vēzim šķiet, ka cilvēks viņu pienācīgi nenovērtē, viņš to atceras ilgu laiku.

Jaunava

Jaunavai ļoti nepatīk cilvēki, kuri nerīkojas tā kā viņa. Vēl viņa necieš nenopietnus, slinkus un vieglprātīgus cilvēkus. Bet, ja tu vēl aizmirsīsi netīros traukus izlietnē vai noliksi kaut ko ne tur, kur vajag, tad uz ilgu laiku zaudēsi Jaunavas cieņu. Pie tam, Jaunavas ir gudras personības un viņas izjūt nogurumu un aizkaitinājumu, kad cilvēki neatrodas ar viņām vienā intelekta līmenī. Kad Jaunava ir satriekta kāda cilvēka nezināšanas vai nevīžīguma dēļ, viņas klusībā sāk ienīst visu cilvēci.

 

Kuras vēl zīmes ir sarakstā? Šķir tālāk un uzzini! 

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?