Dzimšanas mēnesis noteikti atstāj iespaidu uz katru cilvēku. Maija mēnesī satiekas divu zodiaka zīmju pārstāvji – Vērši un Dvīņi-, un katram no tiem ir savas gaišās un tumšās personības puses.

VĒRSIS

Maija Vērša plusi

Dāsnums – viņiem ir patiesi plaša sirds. Ja tev ir kāda problēma, nekautrējies doties pēc palīdzības pie vērša. Viņš darīs visu, ko spēs, lai palīdzētu.

Mērķtiecīgums – Jā, viņš ir arī entuziastisks un izlēmīgs. Viņš neatmesīs ar roku darbam, kamēr to nepabeigs vai vismaz nesasniegs kādu progresu.

Reālisms – Viņš domā ar prātu un stingri stāv uz zemes. Maijā dzimušajiem Vēršiem reti ir tendence lidināties pa mākoņiem.

Jūtīgums –  Viņi, nepārprotami, ir sarežģīti cilvēki ar ļoti jūtīgu un romantisku auru. It īpaši tas attiecas uz sievietēm.

Maija Vērša mīnusi

Materiālisms – Pirkumi viņiem ir patiess prieks. Viņi mīl greznību un tiecas tērēt tai visus savus līdzekļus.

Slinkums – Tā ir viena no sliktākajām viņu īpašībām. Maija Vērši, neapšaubāmi, pabeigs darbu, taču nereti izvēlēties vilkt garumā. Ja tas viņus vispār neinteresē, viņš ātri vien zaudē motivāciju.

Ievainojamība – Vērsis viegli var pārdzīvot nevainīgu rīcību vai vārdu dēļ, tāpēc labāk būtu divreiz padomāt, pirms viņam kaut ko teikt vai darīt. Viņš nereti noslēdzas sevī, ir jūtīgs un ievainojams.

Neizlēmīgums – Šī ir vēl viena viņu īpašība, ar kuru ir jāuzmanās. Nepārliecinātība un nosliece uz šaubīšanos var būt bīstama. Rezultātā maija Vērši pieņem nepareizos lēmumus ar ne tām patīkamākajām sekām.

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?