Kontrole – tas ir tas, ko dažu zodiaka zīmju pārstāvi necieš un pretojas tai. Taču ir arī tādi, kuri dievina visu kontrolēt. Pie tam, ne tikai pašus cilvēkus, bet arī visus savas un svešinieku dzīves aspektus. Tas padara viņus laimīgus, un viņi zina, kā sasniegt rezultātu. Tu sevi atpazīsti?

Auns

Auns ir līderis, un viņš tāds jūtas tad, kad var par visiem atbildēt un visus vadīt. Kontrole un vadīšana – tā ir viņu dzīves misija, un Auns nekautrējas par to visiem paziņot. Neceri ieraudzīt Aunu aizmugurējās rindās. Šis cilvēks dos norīkojumus un pats skries pa priekšu visiem. Viņa neizmērojamās enerģijas avots ir mūžīgā vēlme sacensties, lai, protams, iegūtu pirmo vietu.

Lauva

Lauvam ir pārāk liels ego, un tikai tādēļ viņš ir pilnībā pārliecināts, ka zina, kā rīkoties un darīt pareizi. Dažos gadījumos viņam pat var būt taisnība. Viņa pašpārliecinātība dažkārt var būt diezgan “nospiedoša un dominējoša”, taču tas palīdz Lauvam kļūt pat veiksmīgu līderi. Viņš tiecas pēc pilnīgas kontroles ne jau tādēļ, ka tā viņam ir tik ļoti nepieciešama, bet gan tādēļ, ka Lauvas domā, ka visiem pārējiem ir nepieciešama šāda kontrole no viņa puses.

Jaunava

Jaunavas koncentrējas uz detaļām. Viņas pievērš uzmanību sīkumiem un jūt, ka viņām vienmēr viss ir jāuzrauga, citādi tas sabruks un izjuks. Ja kaut kas nestāv savā vietā, Jaunava sadusmojas un kļūst nervoza. Ja viņa sev līdzās pamana kaut mazākās nekārtības pazīmes, apkārtējie labāk var slēpties. Jaunavas mīl kontroli, bet viņas to dara mierīgāk, nekā citas dominējošās zodiaka zīmes. Viņas lieliski pilda savu darbu un negaida uzslavas, jo vienkārši ir laimīgas tādēļ, ka viss ir izdarīts pareizi.

Mežāzis

Mežāzis nav tas cilvēks, kuram patīk pārkāpt noteikumus. Viņam ir izteikta taisnīguma sajūta, un viņš uzskata, ka visam ir jānotiek tieši vadoties pēc instrukcijas. Tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka Mežāzis drīzāk uzņemsies kontroli par to, lai viss būtu taisnīgi un godīgi, nekā sēdēs malā. No viņiem sanāk priekšnieks-darbaholiķis, kurš burtiski atsakās no sava brīvā laika, lai veltītu sevi darbam. Viņš vienkārši ir atbildīgs, un tāda veida kontrole ir efektīva.

 

Materiāli rakstam no portāla “Elite Daily”

Autors: Dieviete.lv

 

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?