Naudu viņi tērē ātrāk, nekā nopelna.

Strēlnieks

Strēlnieks ir darbu mīlošs, tāpēc izdomāt, kur rast naudu, viņam nav problēmu. Viss ir atkarīgs no tā, ko viņš gribēs ar to darīt. Ja viņš ļausies kādai avantūrai, tad noteikti iztērēs visus savus iekrājumus. Viņam nereti ir parādi un neplānoti tēriņi, taču Strēlnieks kaut kā pamanās veiksmīgi šo situāciju atrisināt. Viņam daudz svarīgāk ir gūt pieredzi, nekā dzīvot ar lielu naudas summu bankas kontā.

Zivis

Zivis bez jebkādiem aizspriedumiem atdod savu pēdējo naudu trūkumā nonākušajiem, pat, ja tas nozīmē, ka viņām pašām būs jāiztiek bez ēšanas pāris dienas. Zivis ir nesavtīgas, un vienmēr citu vajadzības nostāda augstāk par savējām. Viņas vienmēr ziedos labdarībai un meklēs veidus, kā cilvēkiem palīdzēt. Taču, kad Zivis visu citiem neatdod, viņas naudu tērē grāmatām, mūzikai vai ceļojumiem uz vietām, kas viņas iedvesmo.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs nespēj pretoties jaunām tehnoloģijām. Viņš ar nepacietību gaida jauna telefona iznākšanu, aktīvi seko līdzi ziņām un, kad parādās kaut kas jauns, viņam noteikti tas ir jāiegūst. Viņš dod priekšroku jaunam datoram, nevis skaistam bankas kontam. Un, lai gan viņš ar visiem spēkiem finanšu lietās cenšas būt atbildīgs, viņa vēlmes tomēr ir spēcīgākas.

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?