Tā dzīvē ir iekārtots, ka cilvēkam ir grūti dzīvot bez citiem cilvēkiem blakus. Pat, ja tev nav romantisku attiecību, mēs vienmēr esam saistīti ar savu ģimeni vai draugiem. Attiecības ar partneri gan ir tas, pie kā nedrīkst pārstāt strādāt. Pretējā gadījumā viss beigsies ļoti skumīgi. Portāls „Flytothesky” ir sagatavojis dažas pazīmes, kuras var liecināt par to, ka attiecības tuvojas beigām, un ko šādā situācijā var darīt.

Kaisles trūkums

Mīlestība ir nobriedušas jūtas, un tā pārspēj kaisli visās tās izpausmēs. Tomēr bez kaisles attiecības ātri vien var kļūt pliekanas. Attiecību sākumā pāris visu laiku vēlas būt kopā, jo tad jūtas un emocijas ir īpaši intensīvas. Diemžēl, ar laiku kaisle var izzust. It īpašu, kad cilvēkiem paliek arvien mazāk laika sev un ieslēdzas rutīnas pilnā ikdiena. Tāpēc nevajag aizmirst partnerim atgādināt, cik ļoti tu viņu mīl, un, kāpēc jūs vispār esat kopā.

Vilšanās

Daži cilvēki ar laiku pārstāj būt pacietīgi pret savu partneri. Tā vietā, lai nomierinātu sevi un mēģinātu atrisināt problēmas, mēs kliedzam, lamājamies, dažkārt pat apvainojam partneri. Rezultātā iestājas abpusēja vilšanās, un tā var pavisam viegli „pielikt punktu” mīlošām attiecībām.

Intimitātes trūkums

Intimitātei attiecībās ir svarīga loma. Mums ir nepieciešami brīži, ko pavadīt vienatnē ar partneri, lai vienkārši būtu kopā ar cilvēku, kuru mīlam. Fiziskajam kontaktam attiecībās ir liela nozīme. Kad tas zūd vai arī jūs mēģināt no tā izvairīties, ir jāapstājas un jāpadomā, vai jums vispār var būt kopīga nākotne.

Komunikācijas trūkums

Ja jūs nevarat no sirds izrunāties, tu nevari uzzināt, kā tavs partneris jūtas vai kā viņš pavadīja dienu, attiecībās ir problēmas. Jo vairāk jūs runājat, jo vairāk viens otru iepazīstat. Prasme klausīties, izklāstīt jūtas un saprasties ir nepieciešama jebkurās attiecībās.

Kopīgu plānu trūkums

Pārim, kurš vēlas kopā pavadīt atlikušo dzīvi, ir jāprot plānot. Tas var nebūt detalizēts dzīves plāns, bet lielos vilcienos visam būtu jābūt skaidram. Tas var palīdzēt tikt pāri grūtiem brīžiem un virzīties uz priekšu.

Neatrisināti konflikti

Jums abiem ir jāsaprot, ka ideālu attiecību nav. Katram pārim var pienākt grūtāki laiki, un jums abiem ir jāzina, kā tikt līdz izlīgumam un atrisināt problēmas. Mēdz būt tā, ka konflikti uzkrājas un paliek neatrisināti. Tā rezultātā uzkrājas vilšanās, un tu arvien sliktāk sāc izturēties pret partneri. Neaizmirsti visus jautājumus izrunāt tad, kad tie tevi satrauc.

Uzticības trūkums

Uzticība ir vēl viens svarīgs posms attiecībās, bez kura neiztikt. Tā var izzust nepietiekamas komunikācijas, melu vai nodevības dēļ. Uzticību iegūt nav viegli, bet pazaudēt to var acumirklī.

Cieņas trūkums

Cieņa – tas ir rādītājs, kas apliecina, ka tu mīli savu partneri un vēli viņam tikai labu. Ja cieņas nav, tad attiecības diez vai spēs ilgi izdzīvot.

 

Autors: Dieviete.lv

 
4 Comments
 1. Anita 1 gads ago

  taisniiba.

 2. es 1 gads ago

  Viss ir pilnīgi pareizi,tikai ko darīt tad,ja saproti,ka ļoti daudz kas jau nokavets……..

 3. KK 1 gads ago

  Nu tā ir.

 4. Es 2 mēneši ago

  Tiesam visa taisniba

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?