Instagram var izmantot ne vien, lai apskatītu, ko ir sadarījuši draugi, vai, cik skaista ir daba, bet arī, lai smeltos modes un stila idejas. Vasaras laikā sievietēm īpaši patīk izrādīt savu garderobi, tāpēc ir skaidrs, ka Instagram laika josla būs pārpludināta tieši ar to. Portāls „Glamour” ir apkopojis, kuras ir tās vasaras modes tendences, kuras parādās visbiežāk.

Peldkostīms ar jostu

Jau rakstījām, ka peldkostīmu mode 2018.gadā ir plaša un daudzveidīga, tomēr peoldkostīms ar jostu izceļas vairāk par citiem.

Balta kleita

Viegla, gaisīga, vasarīga… Jā, tāda ir baltā vasaras kleita, kuru var pārveidot ar dažādiem aksesuāriem. Baltā kleita ir kā kanva, kuru var apzīmēt.

Sandales ar striķīšiem

Jā, šādu apavu uzvilkšana ir izaicinošāka un laikietilpīgāka, taču tas ir tā vērts. Protams, parastas iešļūcenes tie nepārspēs, bet pamēģināt ir vērts.

Zīda midi svārki

Pirms pāris gadiem varbūt tu vēlējies valkāt tikai īsus šortus, bet šovasar daudz kas ir mainījies. Apģērbs ir ne tikai kļuvis garāks, bet arī stilīgāks. Zīda svārki ir pieejami dažādās krāsās, formās un stilos. Atliek atrast to, kas patīk vislabāk!

Sveiciens no 90-tajiem

Vai tu esi gatava atkal valkāt to topu, kurš ir ļoti staipīgs un gumijots? Ja neesi, tas nekas. To tavā vietā izdarīs citas sievietes.

Rūtainas bikses

Pavasarī modē bija rūtainas kleitas, vasarā modē ir rūtainas bikses! Lielisks variants vēsākām dienām, ko var kombinēt gan ar vienkāršu topiņu, gan ar klasisku blūzi, gan ar siltāku džemperi.

 

Autors: Dieviete.lv

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?