Family portrait ? #princelouis christening

A post shared by The Catwalk Italia – TCI (@thecatwalkitalia) on

9.jūlijā Anglijas karaliskās ģimenes jaunākajam loceklim Princim Luisam notika kristības. Svinīgā ceremonija notika šaurā ģimenes lokā, taču, neraugoties uz to, visai pasaulei ir iespēja ielūkoties skaistākajos dienas brīžos un aplūkot svinību viesus.

Kembridžas hercoga Viljama un hercogienes Ketrīnas 11 nedēļas jaunais dēls tika kristīts pirmdienā, 9.jūlijā, Sv.Džeimsa pils Karaliskajā kapelā. To darīja Kenterberijas arhibīskaps. 

Daudziem par pārsteigumu, kristības neapmeklēja Anglijas karaliene Elizabete II un viņas vīrs, Edinburgas hercogs, Filips. Lēmums neierasties bija pieņemts jau labu laiku atpakaļ, nevis veselības problēmu dēļ.

Ierodoties ceremonijā, Princis Luiss bija cieši aizmidzis mātes rokās. Viņa brāļi, Princis Džordžs un Princese Šarlote, gāja pa priekšu, turoties pie tēva rokas. Šī ir pirmā reize, kad visa ģimene ir bijusi manīta kopā.

The Cambridge family ??

A post shared by The British Royal Family (@windsorroyalfamily) on

Hercogiene Ketrīna raksturo savu jaunāko dēlu kā ļoti mierīgu bērnu un viņa cer, ka tā tas arī paliks, raksta BBC.

Princim Luisam nu ir seši krustvecāki: Nicholas van Cutsem, Guy Pelly, Harry Aubrey-Fletcher, Lady Laura Meade, Hannah Carter and Lucy Middleton. Visi šie cilvēki ir Kembridžas hercogu pāra tuvi draugi un radi.

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?