Attēls: Publicitātes

12.jūlijā, ar skaļu ballīti, uz tirdzniecības parka “Alfa” autostāvvietas jumta, tika prezentēts grupas “Bermudu Divstūris” jaunais albums “Ballplēsis”,kurš ir grupas otrais studijas albums, un tapis sadarbībā ar vislabākajiem rajonā – Ādažu Čipsiem!

“Šī, tik tiesām, bija jaudīgākā CD prezentācija, kāda mums ir bijusi un kādā esam piedalījušies. Pat lietus un zibens, nespēj apturēt Bermudu Divstūra ballītes. Mūsu klausītāji ir vislabākie, tamdēļ prieks, ka šos svētkus varējām noballēt kopā”, stāsta Biceps un Triceps.

Uz īpaši Ballplēsīgo ballīti, bija ieradušies apmēram 400 grupas kvēlāko fanu. Pēc ielūgumiem, uz jaunā albuma prezentācijas pasākumu, varēja ierasties tikai ātrākie – biļetes noteiktā laika posmā 11.jūlijā varēja saņemt Moller Auto Lidosta izvietotos auto – Vecrīgā pie Laimas pulksteņa, pie Ģertrūdes baznīcas apļa un t/p “Alfa”.

Attēls: Publicitātes

Albuma “Ballplēsis” prezentācijas pasākumā, grupa apmeklētājiem atskaņoja jaunākos un jaudīgākos “Bermuda divstūra” hitus. Līdz ar jaunā CD iznākšanu, straujiem soļiem tuvojas lielie solo koncerti – 1. Septembrī Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē, 28. Septembrī Ventspilī, Jūras Vārtos, 5. Oktobrī Valmieras Kultūras Centrā un 23. Novembrī Rēzeknes Gors. Biļetes un sīkāks info – ekase.lv un latgalesgors.lv

 

Autors: Bermudu Divstūris 13.07.2018

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?