0 C
Rīga
ceturtdien, janvāris 21, 2021

Seši “slikto meiteņu” noteikumi, kuri būtu jāievēro jebkurai sievietei

 

Atceries, kā jau no mazotnes mūs ir mācījuši attaisnot pieaugušo cerības, palīdzēt vecākiem cilvēkiem un gūt  tikai labas atzīmes skolā? Tad mēs izaugām, bet ieradumi ir palikuši – būt labām un patīkamām, lai visiem izdabātu. Tieši tādi apstākļi ir likuši mums ziedot savas intereses un laimi. Tiesa, ne visas sievietes ir izdevies tā izaudzināt, mūsu vidū ir “sliktās meitenes”, kuras ir saglabājušas savu personību, atmetot citu gaidas. Varbūt katrai sievietei vajadzētu kaut ko no viņām pamācīties?

Nekaunies par savām vēlmēm

Par sevi pārliecināta sieviete ne par ko neatteiksies no lietām, kas viņai ir interesantas, pat, ja sabiedrība domā citādi. Viņai gribas lasīt mūsdienu autoru salkanos romānus, nevis vēsturi? Viņa lasīs romānus. Grib doties uz diskotēku 46 gadu vecumā? Jā, jo viņa mīl dejot. “Sliktās meitenes” nekautrējas no savām jūtām, dīvainiem hobijiem vai mazām vājībām. Un tā ir pareizā pozīcija, jo noraidīt pašai sevi – tā ir muļķīga rīcība.

Izrādi neapmierinātību uzreiz

Ja “slikto meiteni” kaut kas neapmierina, viņa neklusēs un nesmaidīs caur asarām. Tā darīt – nozīmē necienīt sevi. Priekš kam viņai vajadzīgas tās problēmas, sliktā apetīte un uzspiestās attiecības? Kad var visu atrisināt uzreiz, skaidri izsakot savu nostāju?

Netērē sevi attiecībās, kurās tevi neciena

“Sliktās meitenes” nebūs tās, kas ļausies attiecībām, kurās viņas neciena. Viņas nesāks kādam kaut ko pierādīt, pelnīt, izcīnīt. Viņas to uzskatīs par laika un enerģijas izniekošanu. Vai nu tu patīc cilvēkam ar visām savām nepilnībām (saprāta robežās, protams), vai nu ej savu ceļu. “Sliktās meitenes” izvēlas cilvēkus, kuri viņas ciena, neatkarībā no attiecībās ieguldītajām pūlēm.

Nepadari bērnu par dzīves jēgu

Viņām ir pārāk daudz plānu savai dzīvei, lai pastāvīgi kontrolētu un sargātu bērnu. Viņas pietiekami spēcīgi mīl sevi, lai nepieprasītu apbrīnu no malas, un pietiekami reālistiskas, lai nepārnestu savas vēlmes un ambīcijas uz bērna pleciem. Tāda pieeja audzināšanai palīdzēs izaudzināt patstāvīgu un veselīgi domājošu personību, no kuras būs, ko mācīties.

Neesi mūžīgais upuris

Kas gan var būt sliktāks par neapmierinātu sievieti, kura ir pieradusi “izšķīst” citu cilvēku dzīvēs tik ļoti, ka pat nespēj atcerēties, kad pēdējo reizi viņa veltīja laiku sev. Neviena “sliktā meitene” neļaus pret sevi tā izrīkoties. Viņa neziedos savu miegu, lai nomazgātu citu vietā traukus. Viņa neatteiksies no masāžas seansa, lai ietaupītu naudu vīra jaunajai makšķerei. Viņa neatteiksies no sev mīļa darba, lai tikai sēdētu mājās ar bērniem. Tie nav viņas noteikumi! Pašas laime ir svarīgāka par citām. Ja laimīga es tu, laimīgus vari darīt cilvēkus sev apkārt.

Nebaidies sarūgtināt vecākus

Nu, jā, vecāki ir daudz devuši, savā bērnā daudz ieguldījuši, kopā daudz pārdzīvojuši… Taču tas nav iemesls ļaut viņiem vadāt tevi pavadiņā. “Sliktās meitenes” lieliski saprot atšķirību starp cieņu un paklausību. Ja mammai kaut kas nepatīk, viņai ir sava dzīve, kuru viņa var veidot tādu, kāda viņai patīk. Mīlestībā nav vietas manipulācijai, sevis noraidīšanai un paļāvībai uz citu jūtām. Katram ir tiesības savu dzīvi veidot tieši tādu, kāda vislabāk patīk.

 

Autors: Dieviete.lv

 

4 KOMENTĀRI

  1. .. varbūt vien vajadzētu tās vēlmes un visu pārējo ..noturēt ..virs ..horizonta / ja aizslīdam par ‘dziļu’ – varam kļūt pat par ļoti sliktiem indivīdiem

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!