Lielas krūtis – tas ir ļoti skaisti. Un arī neizturami un šausmīgi neērti. Vai tu atpazīsti sevi šajās problēmās?

Tu nevari valkāt kreklus

Pat, ja kreklu varēs aizpogāt, krūšu rajonā noteikti izveidosies šķirba, kurā varēs ieskatīties jebkurš, kurš to vēlēsies. Bet, ja nopirkt kreklu, kurš lieliski der krūšu apvidū, tad uz muguras un vēdera tas nokarāsies kā izpletnis bet piedurknēs varēs ielikt ne tikai rokas, bet arī kājas.

Interesants skats apkārtējiem

Ja tu brauc pa nelīdzenu ceļu vai lido lidmašīnā, kura nokļuvusi turbulences zonā, taviem blakussēdētājiem paveras neaizmirstams skats. Sliktākais ir tas, ka tu tur neko nevari darīt. Tavas krūtis tādos brīžos iet pašas savu ceļu.

Tikai viena podziņa…

Maza podziņa, kura var iznīcināt tavu karjeru. Tāpēc ka, ja tā atpogāsies visnepiemērotākajā brīdī, viss būs beidzies.

Tu nevari notievēt

Pat, ja zemāk par krūtīm tu izskaties pēc veļas dēļa, tu tāpat daudzu acīs izskaties apaļīga. Pie tam, tu izskaties apaļīga daudzās drēbēs, kuras nav pārāk izaicinošas vai ļoti neērtas.

Skaisti, ērti, lēti – izvēlies vienu

Parasti cilvēki izvēlas divus nosacījumus no trim, bet tev ir tikai viens. Un pat tas ne vienmēr. Šo vienīgo variantu vēl var nākties pameklēt. Tu jau saprati, ka mēs runājam par apakšveļu, vai ne?

Tev ir jāpērk trīs peldkostīmi vienai sezonai

Pirmais ir tas peldētāja kostīms, kurā tu vari daudz maz normāli peldēt, nesatraucoties, ka viss izvelsies ārā. Un vēl ir divi bikini, kuros var skaisti gulšņāt pludmalē. Biksītes no viena, bet augšdaļa – no otrs. Jo neviens nešuj peldkostīmus, kuros augšdaļa no apakšdaļas atšķiras par četriem izmēriem.

Cilvēki neskatās tev acīs

Nereti tā tiešām ir. Apskauž? Apbrīno?

Tev ir bail ņemt rokās svešus bērnus

Bērni dievina aiztikt visu lielo, mīksto un silto. Un tajā brīdī tu iztēlojies, kā tas izskatās no malas, un sapņo, kaut tas nekad ar tevi nenotiktu. Un tomēr cilvēkiem patīk pajokot: “ooo, mazulītis zina, kur ir visi labumi!”

Pie galda tev jābūt uzmanīgai

Tu neesi tas cilvēks, kurš stiepjas pāri galdam, lai kaut ko paņemtu vai padotu cilvēkiem sāli, maize vai salvetes. Lai paši stiepjas. Citādi tu stiepsies pakaļ sālij, bet aizķersi arī kādu glāzi vai pudeli. Nē, ne jau ar roku.

Tu nevari normāli gulēt

Ja tu guli uz muguras, tev ir grūti elpot. Ja tu guli uz sāna, tev ir sāpīgi, jo viena krūts spiež uz otru. Bet uz vēdera tu vispār nevari pagulēt…

Tu nevari apskaut to, kas ir par tevi augumā mazāks

Nu, ja vien tu neplāno nosmacēt cilvēku.

Tev brīžam šķiet, ka tev ir četras paduses

Jāskuj ir divas, bet svīst visas četras – divas zem rokām un divas zem krūtīm. Vasarā tās ir mokas.

Tev uzdod muļķīgus jautājumus

“Oho! Kāds ir izmērs? Tās ir īstas? Skolā tevi noteikti meitenes apskauda, vai ne? Tev nav smagi?” aaaah! Izbeidziet!

 

Autors: Dieviete.lv

 
0 Komentāru

Komentēt

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?