0 C
Rīga
sestdien, janvāris 23, 2021

Tumšas krāsas sadzīves tehnikā – skaisti vai drūmi?

 

Attēls: Publicitātes

Izvēloties jaunu sadzīves tehniku, visbiežāk vadāmies pēc cenas, funkcionalitātes undažādiem tehniskiem parametriem.Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka ikviens sadzīves tehnikas pirkums var kalpot arī kā dizaina elements vai pat akcents dzīvojamās telpas interjerā, piemēram, virtuvē.

Praktisks un funkcionāls veids, kā papildināt virtuves interjeru, ir izvēlēties sadzīves tehnikutumšos toņos.Tumšie toņi akcentē virtuves dizainu, padarot to vienlaikus modernu un funkcionālu. Lielisks veids, kā papildināt savu virtuves interjeru, ir iegādāties tumšas un pat melnas krāsas ledusskapi. Ar padomiem, kā papildināt virtuves dizainu, izmantojot tumšas krāsas sadzīves tehniku, kā arī – kādus ieguvumus sniedz nokalpojušas tehnikas maiņa, dalās vides stiliste Baiba Prindule-Rence.

Neierasta sajūta interjerā

Mūsdienu dzīvokļa plānojuma dēļ, virtuve bieži vien ir apvienota ar dzīvojamo zonu un tā nereti kļūst par vienu no galvenajām socializēšanās vietām dzīvoklī. Kā rezultātā,virtuves interjeram kļūstot svarīgam kopējā dzīvokļa interjerā. Lielisks veids kā akcentēt savu virtuvi ir izvēlēties tumšas krāsas ledusskapi, kas var kalpot kā centrālais elements gan mazākās, gan lielākās virtuvēs, kas sniedz neierastu sajūtu interjerā, aizstājot jau klasiskos baltos ledusskapjus.

Melns pret baltu

Nestandarta sadzīves tehnikas krāsas izvēle ir lielisks risinājums, lai virtuves interjerā ienestu citu noskaņu un atsvaidzinātu interjeru. Arī tad, ja virtuvē dominē koka apdare vai tā elementi, melnas metāla krāsas ledusskapis var kļūt par mūsdienīgu risinājumu un kalpot kā “laipa” starp diviem dažādiem stiliem.  No melnās krāsas interjerā nav jāvairās, tā var papildināt ikvienu stilu.

Papildus akcenti

Ja ir pieņemts lēmums par tumšas krāsas ledusskapja iegādi, noteikti interjeru var papildināt ar citiem elementiem, lai kopējais virtuves dizains saskanētu ar iegādāto sadzīves tehniku. Zaļi telpaugi izcels tumšās krāsas ledusskapi un “atdzīvinās” virtuvi, ienesot kontrastu spēli interjerā. Noteikti arī var saskaņot lielākus virtuves elementus, piemēram, iegādāties melnu maizes kasti vai mikroviļņu krāsni. Virtuvē esošo elementu aizvietošana ar melnas krāsas tehniku radīs pārdomātu un vienlaikus saskaņotu interjeru.

Izvēles brīvība

Melnas krāsas sadzīves tehnika, kā arī citu krāsu izmantošana virtuves interjerā sniedz iespēju ikvienam radīt sev patīkamu vidi, lai tā sasauktos ar kopējo dzīvokļa interjeru un būtu iespēja izvēlēties sev patīkamu krāsu salikumu. Baiba Prindule – Rence saka, ka melnā krāsa ir kā elegances krāsu karaliene. Melnā krāsa ir eleganta, moderna un klasiska, un tā, kombinācijā ar citām krāsām un elementiem, nerada drūmu, bet gan aktuālu un pārdomātu interjeru.

 

Autors: LG Electronics Latvia 19.07.2018

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!