15.3 C
Rīga
ceturtdien, 28 marts, 2024

Sieviešu dzīvesstila portāls Dieviete.lv aicina darbā žurnālisti/u

Sieviešu dzīvesstila portāls Dieviete.lv redakcijai ir nepieciešama atbildīga, apņēmīga un radošām idejām bagāta personība ar labām valodas, datora un komunikācijas prasmēm un interesi par mūsdienīgai sievietei aktuālām tēmām. Piedāvājam darbu žurnālistei/am!

Galvenie darba pienākumi:

-Ziņu sagatavošana par dažādām dzīvesstila tēmām (autorraksti (viedokļi un intervijas), tulkotie raksti).

-Preses relīžu atlase un informācijas avotu monitorings.

-Dieviete.lv sociālo tīklu profilu pārvaldīšana:

                Facebook.com/Dievietelv – 76 000 sekotāji;

                Draugiem.lv/Dievietelv – 96 000 sekotāji;

                Instagram.com/Dievietelv – 16 000 sekotāji;

                Twitter.com/Dievietelv – 12 000 sekotāji.

Prasības kandidātiem:

-Izcilas latviešu valodas pareizrakstības zināšanas;
-Labas angļu un/vai jebkuras citas valodas zināšanas;
-Labas prasmes darbā ar datoru, iniciatīva un labas spējas patstāvīgi organizēt savu darbu;

Pieredze žurnālistikā, portāla satura veidošanā, iemaņas sociālo tīklu pārvaldīšanā tiks uzskatītas par priekšrocību.

Piedāvājam:

-Interesantu darbu vadošajā sieviešu dzīvesstila portālā;

-Iespēju augt un attīstīties kopā ar portāla lasītājām;

-Iespējas realizēt savas radošās idejas un tieši piedalīties portāla un redakcijas attīstībā;

-Sasniegumiem (portāla apmeklējumam) atbilstošu atalgojumu.

Tiks izskatīti tikai pieteikumi ar:

  1. CV.
  2. Pāris teikumi par to, kāpēc interesē Dieviete.lv darba piedāvājums.
  3. 2-3 rakstu publikācijas (ja tādas ir bijušas).

Pieteikumus lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi info@dieviete.lv ar atzīmi «Žurnālists» līdz 10.08.2018.

Dieviete.lv 01.08.2018

4 KOMENTĀRI

  1. ..tām, kas pabijušas (..un kurām paveicies ‘ņe očeņ’) aiz aizkara, kas tomēr bija ‘dzelzs’ ), jāiespēj ir taupīt kaut vai tādēļ, lai šķietami ‘pazīmētos’ tikpat ‘šķietamā sabiedrības nogrieznī’.. Nesakiet: – tas tikai teātris.. .

  2. CV , kā pārprasts ‘dzīves glāsts’ . kā iespēja nelaikā – neizmantota – (.. piena zobs – circenim atdota rota). Tālāk tālāk turpinot cierēt, neko pārāk ‘neņemot pierē’..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.