kupli

1. Speciālie līdzekļi

Produkti, kuru sastāvā ir keratins, keramīdi vai pantenols ir neaizstājami palīgi plāniem un novājinātiem matiem. Aptverot matu ar smalku plēvīti, tie frizūru padara kuplāku.

2. Nomainiet matu celiņa vietu

Ja ilgu laiku metu celiņš atrodas vietā, tad mati pie tā pierod un cieši pieguļas tieši tajā galvas daļā. Pārlieciet celiņu uz otru pusi, un matu pie saknēm atkal būs kupli.

3. Šampūns-pīlings

Ja reizi nedēļā veiksiet speciālu pīlingu matiem, tad plāni mati kļūs vieglāki un kuplāki. Vienlaicīgi mats atbrīvojas no matu kopšanas un ieveidošanas līdzekļu atlikumiem.

4. Nedaudz pasusiniet

Veidošanas līdzekli nedrīkst uzklāt uz mitriem matiem – tas divreiz samazina to efektu. No sākuma matus nedaudz pažāvējiet ar fēnu, matu suku virzot uz dažādām pusēm, pēc tam matos ielieciet putas apjomam. Pēc tam izmantojat fēnu, kā parasti.

5. Jo retāk, jo labāk

Centieties pēc iespējas retāk izmantot produktus, kas veidoti pēc principa “divi vienā”. Tajos esošās vielas pēc daudzkārtējas mazgāšanas sāk nosēsties uz matiem, un mati kļūst smagāki.

6. Viegls sprejs

Vasks, želeja vai balzāms nav piemēroti smalkiem matiem, jo tiem ir pretējs efekts. Tiko kā iziesiet uz ielas, mati kļūs blāvi, smagi, zaudēs formu. Apstrādes laikā ar fēnu atsevišķas šķipsnas apsmidziniet ar spreju, lai palielinātu apjomu.

7. No apakšas uz augšu

Ja jums ir vidēja garuma vai gari mati, tad spreju nevajag likt no augšas. Nedaudz nolieciet galvu un apsmidziniet matus no apakšas uz augšu, un tie labāk turēsies.

8. Ikdienas mazgāšana

Plāni mati ātri kļūst taukaini, tāpēc tos ieteicams mazgāt katru dienu. Uz plāniem un retiem matiem netīrumi un ādas tauki kļūst pamanāmi jau pēc dienas. Šampūns apjoma palielināšanai sniegs plāniem, vājiem matiem enerģiju un apjomu.

9. Nekādu slodzi!

Ārstniecības līdzekļi bieži ir pārāk sarežģīti pēc sastāvu un nav piemēroti plāniem matiem – tie acīmredzami padara tos smagākus. Speciālie ultra-vieglie līdzekļi matu apjoma palielināšanai dod tiem spēku, nevis pārmērīgu slodzi.

10. Gaišas šķipsnas

Tā kā krāsošanas rezultātā matu virsma kļūst mazāk gluda, tie kļūst paklausīgāki, sniedzot liela kupluma ilūziju.

11. Atjaunošana

Dienas laikā matus var mitrināt ar pulverizatoru, uzlikt nelielu daudzumu viegla krēma vai putas veidošanai un ļaut matiem pašiem izžūt.

12. Sienam “asti”

Garus un gludus matus uz nakti sasieniet ciešā “zirgastē” pēc iespējas augstāk – tad nākamajā rītā uz galvas jums “parādīsies” lieliski, kupli mati.

13. Ar difūzera palīdzību

Silts gaiss, kas nāk no difūzera daudzajiem, sīkajiem caurumiem, žāvē matus pie pašām saknēm.

14. Viegla atvēsināšana

Pēc matu apstrādes ar fēnu tiem vajag ļaut atdzist un tikai pēc tam ķerties pie ieveidošanas. Tad mati kļūst kupli un frizūra nezaudē formu.

15. Ruļļi
Matus, kuru garums ir līdz pleciem un garāki, izžāvējiet ar fēnu tā, lai tie būtu gandrīz sausi, pēc tam pa virsu uzpūtiet spreju-fiksatoru un pēc tam uztiniet uz lieliem ruļļiem ( padoms: ruļļus nelieciet cieši vienu blakus otram, bet ar atstarpi). Nedaudz pažāvējiet ar fēnu, ļaujiet matiem atdzist.

16. Atbalsts

Īsāki atbalsta mati ļaus matiem, kuriem zudusi elastība, un kuri nogriezti līdz zodam, labāk turēties un izskatīties kuplākiem.

Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?