laughter-couple-1080x675

AUNS

Apetītes zudums: tu domā tikai par VIŅU. Smadzenes ražo vairāk dopamīna, un tu nejūti vajadzību pēc ēdiena vai citām pamata lietām, kamēr pats lidinies rožainos mākoņos.

VĒRSIS

Ikdienas ieražu aizmiršana: tu vari sākt nevērīgi izturēties pret darbu vai pienākumiem. Visas tavas domas un rīcība veltīti vienam mērķim – kā pēc iespējas biežāk būt kopā ar VIŅU.

DVĪŅI

Svaiga sejas krāsa: tu jūties citādi, un tas ir redzams. Citi var pieķert tevi smaidām vai sarkstam bez jebkāda redzama iemesla.

VĒZIS

Satikts ideāls: tu domā par VIŅU kā par pilnīgi perfektu personu, projicējot savu ideju par nevainojamību uz viņu. Skaidrs, ka šādā situācijā nevar būt ne runas par adekvātu novērtējumu.

LAUVA

Sabužini spalviņas: vēl vairāk rūpējies par apģērbu, frizūru, manikīru – vārdu sakot, savu tēlu. Tu domā par visiem sīkumiem un detaļām, kas ļautu tev izskatīties labāk VIŅA acīs.

JAUNAVA

Ļaujies nomoda sapņiem: tu jau sāc domāt par kopēju nākotni ar VIŅU. Tava iztēle uzbur dzīvīgus scenārijus par romantisku bēgšanu no visas pasaules, mīlīgām sarunām, aizraujošiem piedzīvojumiem un citiem lieliskiem brīžiem.

SVARI

Tev izveidojas atkarība: tu visu laiku vēlies komunicēt tikai ar VIŅU, un, ja kāda iemesla dēļ sakari uz mirkli pārtrūkst, tu sāc raizēties. Lielāko daļu laika tu pavadi, analizējot katru vārdu un intonāciju ikvienā jūsu sarunā, lai būtu drošs, ka viņš pret tevi jūt to pašu.

SKORPIONS

Dzīve izskatās skaistāka: tu sāc prātot, kur gan šis cilvēks bijis agrāk un kāpēc jūs neesat iepazinušies jau tad. Visas vilšanās, zaudējumi un neveiksmes, kuras vienmēr esi paturējis prātā, šobrīd vairs nav svarīgas.

STRĒLNIEKS

Tevi sāk mocīt greizsirdība: tu sabozies, kad citi runā ar VIŅU un pavada kopā laiku. Kad neesat kopā, tev VIŅA pietrūkst un tu kļūsti ātri aizkaitināma.

MEŽĀZIS

Tevi pārņem iecietība: VIŅA dīvainības tev šķiet mīļas, nevis kaitinošas. VIŅA sliktie ieradumi tevi ne tikai netraucē, bet šķiet pat pievilcīgi.

ŪDENSVĪRS

Runā par VIŅU vien: tu slepeni stāsti par šīm attiecībām saviem draugiem un vēlies pēc iespējas ātrāk iepazīstināt ar VIŅU gan draugus, gan ģimeni.

ZIVIS

Tevī mostas aizstāvis: tu atbalsti VIŅU itin visā, īpaši tad, ja opozīcija ir īpaši spēcīga. Tu mēģini palīdzēt visur, kur vien tas iespējams.

untitled

 

Atstāt komentāru

Esi pirmais, kas komentē!

avatar

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?