ivonna
Ir sievietes, kurām nekad nevajadzētu kļūt par mātēm. Viena no šīm sievietēm ir stāsta varone, kurai savas izpriecas bija svarīgākas par bērna dzīvību.
Dzīve kā vientuļajai māmiņai nebūt nav viegla, bet tas nav attaisnojums, lai pamestu savu bērnu novārtā uz vairāk kā 9 stundām.

Ivonna Atkinsa ir 32 gadus veca māte. Bija māte, jo nu viņas mazulis ir miris viņas pašas nolaidības un neizdarības dēļ. Viņas mazajai meitiņai, Šanelei, bija tikai 3 mēneši, kad viņa jau atvadījās no dzīves.

Mazulis gulēja savā šūpuļkrēsliņā, ietērpts vienā mazā sporta tērpā, kad Ivonna izdzēra viskija pudeli un devās uz otro mājas stāvu, kopā ar vīrieti, lai nodotos seksuāla rakstura aktivitātēm. Šīs izpriecas ilga 9 stundas, kad māte ne reizi pat nebija uzmetusi skatienu savam zīdainim. Vīrietis, kurš ir zināms tikai kā Pīters, bija kāds paziņa, ar kuru Ivonna bija iepazinusies pirms divām nedēļām autobusa pieturā.

Nākamajā rītā, Pīters bija piecēlies agrāk, lai dotos uz darbu, bet Ivonna palika guļam gultā. Pēc pāris stundām arī viņa modās, lai dotos uz pirmo mājas stāvu un atklātu, ka viņas mazulīte ir mirusi.

ivonna2

Māte atzina savu vainu par cietsirdīgu izturēšanos pret bērnu. Tiesa Ivonnai piesprieda 18 mēnešus stingrā uzraudzībā, pasaudzējot viņu no ieslodzījuma cietumā.

Tiesnesis teica: “Tava vēlme iesaistīties seksuālās attiecībās ar cilvēku, kuru tu tik tikko pazīsti, rezultējās ar katastrofu- tavas meitas nāvi. Tev ar to nāksies sadzīvot visu savu mūžu. Tas ir tavs sods.”

Bija zināms, ka Šaneilei jau iepriekš bija veselības problēmas. Zīdainis bija atstāts bez uzraudzības, piedzīvojis refluksu un vemšanu. Māte zināja par šīm veselības problēmām, jo īsi pēc zīdaiņa nāves bija paredzēta atkārtota vizīte pie ārsta.

osta1

Atstāt komentāru

6 Komentāri ieslēgt "ŠAUSMAS! KAMĒR PIEDZĒRUSIES MĀTE “ATPŪŠAS” AR VĪRIETI, MAZULIS AIZIET BOJĀ"

avatar
jaunākie vecākie visvairāk balsoja
Nezinams
Viesis
Nezinams

Ta ir viena m**ka un tādai bērnus nevajag.Tikai zeļ ka Latvija ir tādi kriminālie likumi,jo pa šādu rīcību es nošautu pie sienas

Anonīms
Viesis
Anonīms

Sargies nosodīt citus!

Aizstāvis
Viesis
Aizstāvis

Tie ir salti meli, nevar būt! Jo sievietes ir šķīstas, nekad neizturas slikti un ir labākās un jaukākās būt nes uz šīs planētas!

džeina
Viesis
džeina

Tā nau māte kas var šitā pamest savu bērnu dēļ kaut kāda vīrieša lai tikai piedzertos unlai modarbotos ar sexu.
Tādiem cilvēkiem bērnus ir jaatņem

agnese
Viesis
agnese

es arī nāku no tādiem vecākiem, bet par brīnumu paliku dzīva, tikai baidos no visa neraugoties, ka saprotu, ka nav jābaidās. bet tur neko nevar izdarīt. ģimenē joprojām notiek vardarbība un cieš bērni, bet es nespēju viņus pasargāt, citādi mani novāks brāļi un māsa.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?