dusmas

Katra no mums dzīvē noteikti agri vai vēlu notiks kāda grūti risināma, grūti atrisināma problēma. Tautā to apzīmē kā “SVIESTS”. Tad nu paskatīsimies, kā uz šo visu skatās astroloģija, tas ir, kā ar sarežģītām dzīves situācijām tiek galā zodiaka zīmes. Tad nu jūsu uzmanībai smieklīgais horoskops.

AUNS. Ja SVIESTS ir ticis klāt lepnajam Aunam, viņš ar to tiks galā. Ar jebkuru SVIESTU. Bez apkārtējo palīdzības. Klusējot. Lepni pacēlis galvu aizies un atrisinās.

VĒRSIS. Vērsis tiks galā. Pēc tam par visu izstāstīs. Izstāstīs visiem. Labāk izstāstīs pa radio. Vai uzrakstīs avīzei. Vēl labāk pa televizoru. Lai tiešām visi par to uzzinātu.

DVĪŅI. Viņi necīnīsies vienatnē. Dvīņi padalīsies. Bet ne ar kuru katru. Centīsies SVIESTU piedāvāt Aunam. Ja neizdosies ar Aunu, tad mēģinās ar Strēlnieku.

VĒZIS. Šis sāks čīkstēt agrāk, tikko SVIESTS tuvosies. Čīkstēšana sasniegs savu kulmināciju tad, kad VĒZIS saskarsies ar SVIESTU aci pret aci. Tikai, lai izbeigtu šo čīkstēšanu, atradīsies kāds, kas uzņems visu SVIESTU uz sevi. Un vēl noslaucīs Vēzim asaras, un pie reizes degunu arī. Ja varonis tik ātri neradīsies, VĒZIS brīnumainā kārtā tiks galā pats. Vispār nav saprotams, kāpēc tā čīkstēšana…

LAUVA. Uz SVIESTA ienākšanu Lauvas dzīvē tiks sapulcēti visi. Pilnā triecienā Lauva demonstratīvi uzvarēs SVIESTU. Pēc tam paklanīsies, savāks ziedus, izdalīs autogrāfus un lepni pametīs sapulcēšanos.

JAUNAVA. Ļausies skumjām. Īpaši asi pārdzīvos, ja SVIESTS sākotnēji nebūs ieplānots. Bet, nedaudz padomājot, noteikti atradīs cienīgu atrisinājumu. Bez tam, tiks izdarīti arī secinājumi.

SVARI. SVIESTS noteikti tiks nosvērts. Pēc tam vēlreiz nosvērts. Pēc otrās nosvēršanas visticamāk kļūs skaidrs, ka SVIESTA vienam ir pārāk daudz un SVIESTS tiks nosvērts arī apkārt esošajai Lauvai un Aunam. Mēģinājums iedalīt arī Jaunavai cietīs neveiksmi. Jaunavai viss iet stingri pēc plāna.

SKORPIONS. Uzmanīgi paskatīsies. Domīgi ar jautrības pieskaņu noteiks: “Tas taču ir kaut kāds SVIESTS!” un aizmirsīs.

STRĒLNIEKS. Satrauksies. Uzjautrināsies. Atradīs iemeslu par sevi pasmieties, par SVIESTU, atcerēsies visus SVIESTUS, kas viņa dzīvē notikuši, tūlīt pat pasaulei par to paziņos un izmetīs no galvas. Ja SVIESTS pats no sevis nepazudīs, tad ar to nāksies tikt galā tai pat Lauvai vai Aunam.

MEŽĀZIS. Jebkurā veidā centīsies tikt vaļā no SVIESTA, motivējot to ar nevēlēšanos iespringt. Vairumā gadījumu tas nez kāpēc nostrādā. Ja nu gadījumā nenostrādās, tad Mežāzis pats tiks ar to galā vislabākajā veidā.

ŪDENSVĪRS. Sagaidīs SVIESTU ar ziņkārību, aizrautīgi sāks pētīt. Izdarīs daudzus atklājumus. Iespējams, par to izdos grāmatu. Ja atklās, ka līdzīgs SVIESTS jau ir bijis, saskums un meklēs Skorpionu. SVIESTS no tā neizzudīs (Skorpions uzreiz izvairīsies), bet skumjas sāks izzust.

ZIVIS. Kaut kur līdzīgi Vēzim, bet klusāk. Tāpēc Zivju SVIESTS ir neatrisināms, mūžīgs. Ar SVIESTU tiks galā patstāvīgi, viņiem neviens nepalīdz, un viņi nemaz necer…

 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?