06136547

Ja jūs pērkat produktus, kuri katru dienu tiek izlikti mūsdienu lielveikala plauktos, tad jums obligāti ir jāizlasa šis raksts! Diemžēl mūsdienās veselībai kaitīgo un bīstamo produktu skaits daudzkārt pārsniedz noderīgo un ekoloģisko tīro preču skaitu.

Lasot šī vai cita produkta sastāvu jūs, kā likums, atradīsies vien tirgotāju un ražošanas uzņēmumu slavējošās atsauksmes. Pārspīlētās priekšrocības efektīvi slēpj patiesās izstrādājuma īpašības. Sastāva noslēpums slēpjas aiz nesalasāmiem burtiem un nezināmām sastāvdaļām.

Protams, ka pārtikas produktu kvalitāti pārbauda speciālās kontroles iestādes. Tomēr, ēst vai neēst to vai citu barību, izlemj katrs pircējs pats.

Mēs esam sagatavojuši jums sarakstu ar 10 jūsu veselībai visbīstamākajiem un kaitīgākajiem produktiem un piedevām. Zemākminētās “barības” lietošana izraisa saslimšanas un šausmīgas patoloģijas.

1. Produkti, kuros viennozīmīgi atrodama ĢMO

·         Zemesrieksti. Tajā implantē petūnijas augu gēnu. Lielās devās ļoti indīgs. Vai jūs to pirksiet, ja uzzināsiet, ka pa kukaiņi neēd šo pākšaugu?!

·         Konservēti zaļie zirnīši.

·         Konservēta saldā kukurūza.

·         Ārvalstu kartupeļi.

·         Krabju nūjiņas, kuru sastāvā ir krabju esence, kas tiek samaisīta ar ģenētiski modificēto soju.

·         Šķīstošais kakao.

2. Е-621 vai mononātrija glutamāts

Vienkārši paņemiet preci no plaukta un izlasiet sastāvu. Ja sastāvdaļu sarakstā ir pieminēts garšas pastiprinātājs mononātrija glutamāts, tad mierīgi nolieciet preci atpakaļ. Mūsdienās to pievieno visur. Esiet vērīgi! Labāk nopērciet dabīgos produktus: sāli, piparus, biešu cukuru utt.

3. Visuresošie cukura aizvietotāji

Ne visi cukura aizvietotāji ir kalorijām bagāti, vēl piedevām, tie ir diezgan ekonomiski: tikai 1 paciņa spēj aizvietot 12 kg cukura! Tomēr tādēļ uzskatīt tos par noderīgiem produktiem ir nepateicīgi un bīstami.

Pēc tam, kad lietosiet produkciju, kura satur cukura aizvietotāju, jūsu barības vads,  “sajūtot” saldu garšu, padomās, ka tūlīt nāks ogļhidrāti. Tomēr tos nesagaidīs. Pēc šāda “apmāna” jūsu organisms veselu diennakti neuzņems tīrus ogļhidrātus. Vēl vairāk, nonākot barības vadā, tie izsauks jums visstiprāko bada sajūtu. NElietojiet cukura aizstājējus!

4. Mazsālīta siļķe plastmasas iepakojumā

Šāds produkcijas veids obligāti ir jāglabā eļļā un tikai tajā! Nekāds etiķis vai vīns nespēj uzglabāt siļķi svaigu. Pērkot mazsālītu zivi, pievērsiet uzmanību tam, kur tā ir iepakota un kā tiek uzglabāta. Ja iepakojumā nav eļļa, tas nozīmē, ka zivij pievienots urotropīns.

5. Ātri pagatavojamās biezputras ar aromatizētājiem un sintētiskajām krāsvielām

It īpaši tas attiecas uz tiem produktiem, kuri satur piedevas, kas ir identiskas ar dabiskajām. Tādām vielām piemīt dažādu augļu un ogu smarža un garša: ābols, banāns, zemenes, bumbieri utt. Protams, ka šeit nav nekādu dabisku sastāvdaļu.

6. «Bārbeles»

Pārsteidzoši, ka šīs ledenes spēj sadedzināt galdu kopā ar galdautu! Pārbaudiet paši: paņemiet “bārbeli”, viegli iemērciet ūdenī un atstājiet šo saldumu uz auduma. Pēc neilga laika paskatieties, kas tur sanāks…Neticami, bet pateicoties spēcīgai, ķīmiskai esencei, ko satur konfekte, “bārbele” spēj sadedzināt pat plastmasu. Un tagad padomājiet, kas notiks ar jūsu kuņģi.

7. Transtaukskābes

·         Zemas kvalitātes eļļu ar 72,5% taukiem NEDRĪKST pirkt. Tā satur transtaukskābes:  zemas kvalitātes augu eļļa, kas atšķaidīta ar ūdeņradi.

·         Dabīgās eļļas tauku saturs vienkārši nevar būt zemāks par 82,5%. Gadījumā, ja neatradīsiet produktu ar tādu tauku saturu, labāk ēdiet augu eļļu. “Noderīgāk”ir apēst veselu paciņu īsta sviesta, nekā dažas karotes ar produktu, kurā ir transtaukskābes.

8. Mazsālīti sarkanie ikri

Līdzīgi kā siļķe, sarkanos ikrus nevar ilgi uzglabāt. Izņēmums ir sasaldētie vai stipri sālītie veidi. Ja redzat mazsālītus ikrus, atcerieties: vai nu tiem pievienots urotropīns, vai arī citronskābe. Protams, ka produktā var tikt izmantotas citas piedevas, tomēr rezultāts vienmēr ir viens – formaldehīds.

9. Kukurūzas nūjiņas, cukura “spilventiņi” un pārslas

Pirkt saldās pārslas un kukurūzas nūjiņas ir bīstami, jo to izmantošanā NEtiek izmantots cukurs. Tas sadeg pie 140°C, tāpēc tā vietā “gardumiņu” sastāvā apskaužamā daudzumā pievieno ciklomātu – ļoti kaitīgu cukura aizvietotāju.

10. Marmelāde

PSRS laikos ražoja pilnīgi savādāku produktu, kas saturēja dabīgas sastāvdaļas. Ieraugot līdzīgus saldumus lielveikala plauktos, neaizmirstiet, ka mūsdienu marmelādei nav nekā kopīga ar padomju laiku marmelādi. Vienkāršāk sakot, mūsdienās šis “gardums” ir liels ķīmiskās industrijas ražojums. Tādu produktu lietot ir nāvējoši bīstami.

Vai izdarījāt secinājumus par izlasīto? Ceram, ka jā. Atcerieties vienu: vielas, kuras organisms nevar apstrādāt, apstrādā pašu organismu. Pateicoties pareizai ēšanai, rūpīgai “iekšējai” higiēnai un attiecīgai fiziskai slodzei, jūsu bioloģiskais vecums sāks iet atpakaļ.

Sekojiet līdzi savai veselībai un tam, ko jūs pērkat.

avots: marketium.ru

Atstāt komentāru

22 Komentāri ieslēgt "10 visbīstamāko produktu saraksts. Saglabā, lai nepazūd!"

avatar
jaunākie vecākie visvairāk balsoja
Ko nozīmē
Viesis
Ko nozīmē

“atšķaidīt ar ūdeņradi” ???

Laura
Viesis
Laura

Gribētos zināt kas ir autors šim sviestam?

pece
Viesis
pece

Barbeles dedzina galdautus un ko tu teiktu ka veikalā ir noperkams produkts tāds ka garneles, kuras ir iekonservētas kaut kādā sulā, kura pat metalu sagrauz, noārda, bet esmu ēdusi un it kā ne kuņģis ne zarnas vel nav sadalījušās. Biedēt jau var pēc šīs teorijas ēst nevar neko jo visur ir klāt neveselīgas un bīstamas vielas.

Jam
Viesis
Jam

Tad jau man sen sen vajadzētu būt mirušai!

Eko
Viesis
Eko

Organisms izdala pretskabes un nekadi mutulati un transtaukskabes man nekaite,,tad es dzivoju arzemes,katru dienu edu indigus kartupeljus ar indigam letajam elljam un saldaja ediena uzkozhju mormelades konfektes,,,jau 10gadus,bet esmu vel dzivs un lieliski jutos

Rara
Viesis
Rara

Sastāvam IR jāpievērš uzmanība, taču šis raksts ir ļoti pārspīlēts. Daudz kas no tur rakstītā nemaz nav iespējams, vismaz, ja pieņemam, ka pārtikas ražotāji seko ES likumdošanas normām.

Mmmm
Viesis
Mmmm

Un tagat paskatamies kas ir raksta avots? .ru, skaidrs, ka sim visam var pat uzmanību nepievērst:)

Deina
Viesis
Deina

Muļķības visīstākās

Brigita
Viesis
Brigita

Kad pienāks laiks, kad visas šīs liets, ko visi zina, ka tās ir kautīgas beidzot aizliegs izmantot pārtikas ražošanā?!? Kautkāds apsurds, ka ieejot vekalā vairs gandrīz neko vērtīgu nevar nopirkt!

Hjans
Viesis
Hjans

Raksta autoram, uzlieciet uz galdauta dažas piles kuņģa sulas un paskatieties, kas tad notiks. Šis raksts sastāv no internetā sagrābstītiem mitiem, no kuriem tikai daži ir patiesi….

liepajnieksforever
Viesis
liepajnieksforever

Tam kas to visu uzskata par muļķībām , dod dievs nodzīvot līdz sirmām vecumdienām pie labas veselības. Viņi nesaprot ko runā !

...
Viesis
...

Ne visi ĢMO ir bīstami, lielākā daļa ir nekaitīga vai arī to ietekme nav izpētīta. Kā arī, ne visi cukura aizstājēji ir kaitīgi. Ir tādi dabīgie cukura aizstājēji, kā stēvija, kas ir reāli auga ekstrakts, nesaturs kalorijas ir salds un nekaitīgs.

kaspars
Viesis
kaspars

Pietika avotu apskatīt, kad skaidrs, ka te nekā nopietna nav. Tas pats, kas ar Hiv šļircēm…

Beka
Viesis
Beka

Е-621 vai mononātrija glutamāts nu gan ir pilnīgi nekaitīgs. Un ja vēl pirmajā vietā ir ĢMO ielikti, tad nu šim rakstam nav nekādas vērtības.

Sabi
Viesis
Sabi

Pilnigi piekritu. E 621 atzits par nekaitigu. Un GMO ari nav ne vainas, ja nu vienigi neder cilvekiem ar atseviskam alergijam….

Lops
Viesis
Lops

“cerieties vienu: vielas, kuras organisms nevar apstrādāt, apstrādā pašu organismu”

Tad šķiedrvielas vispār ēst nevajag? 😀 Metam miskastē visus dārzeņus un augļus 😀

nella
Viesis
nella

Perfekts raksts. Viss pareizi uzrakstits. Diemzel.

Rx
Viesis
Rx

petūnija ne tuvu nav pākšaugs 😀

karro
Viesis
karro

Tik daudz “whaaat” laika vienībā es nebiju izkliedzis stipri sen.. Kurš un kāpēc ģenerē šādu margarīnu (par sviestu pirksti neliecas saukt).

Cilvēki mīļie, gatavojiet mājās, ēdiet vairāk dārzeņu un mazāk saldumu, un nep*iet sev prātu ar diētām un pareizēšanām, tā vietā ar augšminēto darbību nodarbojieties viens ar otru, un jūsu dzīvē būs prieks un harmonija 🙂

eggar
Viesis
eggar

the idiots are taking over

bitite
Viesis
bitite

neēdīsim nekoviss ir kaitīgs

rufix
Viesis
rufix

Palmu eļļa nav sarakstā.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?