24eb469de76283bf95760d20fb997762_XL

♦Vairākas reizes dienā skalojiet kaklu pa 3 – 5 minūtēm ar ābolu etiķi (1 ēdamkarote 6 % etiķa uz pusglāzi siltā ūdens). Pēdējo skalošanu veiciet pirms gulētiešanas. Pēc katras skalošanas norijiet 2-3 ēdamkarotes šī šķīduma.

♦Samaisiet vienādos daudzumos citronu sulu ar medu. Skalojiet kaklu ar šo maisījumu vairākas minūtes, tad norijiet.

♦Skalojiet kaklu ar cukurūdeni, cukuru pirms tam izšķīdinot līdz sīrupa konsistencei. Var skalot arī ar nepastrādātu biešu sulu.

Lasi vēl: 
Jaunības saglabāšanas noslēpums – kontrastduša
Balzāma ”Zvaigznīte” unikālās īpašības, par kurām mūsu vecāki pat nezināja
10 idejas kā kļūt skaistākai 30 minūtēs

♦Angīnu ātri izārstē skalošana ar šķīdumu, kas pagatavots no strutenēm un kumelītēm vienādos daudzumos (pa vienai ēdamkarotei no katra auga uz verdošā ūdens glāzi).

♦Tiem, kuri nevar skalot kaklu: piepildīt glāzi ar sarīvētām neapstrādātām bietēm, ieliet tajā 1 ēdamkaroti 6 % etiķa, dot 1 stundu nostāvēties, izkāst un dzert nelieliem malciņiem.

♦Lieliski palīdz plēvīte: 1 ēdamkaroti sviesta sajauciet ar tādu pašu daudzumu medus, pievienojiet sodu uz naža gala un uzsildiet maisījumu līdz plēvītes parādīšanos. Šī plēvīte ir jādzer, kamēr silta.

♦Gandrīz tūlītēju atveseļošanos dod propolisa spirta uzlējums. 10 g sasmalcināta propolisa pievienojiet 100 ml 70% spirta. Dot pastāvēt istabas temperatūrā vienu diennakti, periodiski sakratot. Nofiltrēt caur 1 marles slāni, tad 2 tējkarotes iegūta ekstrakta izšķīdināt pusglāzē siltā ūdens un skalot kaklu.

♦Var arī turēt mutē zirņa lieluma propolisa gabaliņu, pārmetot no vienas puses otrā, bet uz nakti likt propolisa gabaliņus aiz vaiga.

Atstāt komentāru

1 Komentārs ieslēgt "ANGĪNA. KĀ TO UZVEIKT?"

avatar
jaunākie vecākie visvairāk balsoja
Mežāzis
Viesis
Mežāzis

Patīri zobus ar veļas ziepēm un kārtībā.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?