https://www.youtube.com/watch?v=uzATvc_s4-s

Diemžēl cilvēki reti ir apmierināti ar sevi vai savu dzīvi, un viss tikai tāpēc, ka nenovērtējam to, kas mums ir. Reti kurš aizdomājas, ka fiziskā un psihiskā veselība – tā jau ir liela dāvana, kas, diemžēl, nav dota katram. Šodien mēs pavēstīsim kādu neticamu stāstu par 17 gadus vecu amerikāņu meiteni Kesidiju Kūperi, kura nevar palielīties ar fizisku pilnību. Lieta tāda, ka meitene piedzima bez deguna un acīm. Sākumā kas tāds var šķist neiespējams, tomēr notici, tā ir tīra petiesība.

Kesidija mācās neredzīgo skolā un apgalvo, ka viņai nav nekā neiespējama. Viņa dzied skolas korī ( un dara to, starpcitu, diezgan labi) un nodarbojas ar sportu. Daudzi varētu tikai apskaust viņas pozitīvo attieksmi pret dzīvi. Neskatoties uz to, ka šī meitene nevar ne redzēt, ne just smaržas, viņa nepārstāj sajūsmināties par apkārtējo pasauli un mīlēt savu dzīvi. Tikai paskaties uz viņu!

Pagājušajā gadā tika veikti pirmie ķirurģiskie mēģinājumi Kesidijas deguna pārstādīšanai. Ārsti negarantē, ka viņiem izdosies izveidot meitenei pilnvērtīgu degunu, kas spēs sajust smaržas un caur kuru varēs elpot. Tomēr šādas operācijas palīdzēs Kesidijai atbrīvoties no daudziem kompleksiem un iegūt cilvēku acīm daudz pierastāku ārieni.

Kesidija varētu kļūt par piemēru un iedvesmu daudziem izmisušiem cilvēkiem visā pasaulē. Neraugoties uz saviem fiziskajiem tr;ukumiem, viņa ir pilna optimisma, un tas nevar neiepriecināt!

Noteikti padalies ar šo neticamo stāstu ar saviem draugiem!

avots: videoboom.cc

Atstāt komentāru

Esi pirmais, kas komentē!

avatar

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?