9 C
Rīga
sestdien, maijs 8, 2021

10 slikti ieradumi, kuru dēļ vajadzētu izraidīt no lidmašīnas

 

lido

Katrs izdomā savu veidu kā pavadīt lidojuma laiku, kāds cenšas iekārtoties tā, lai būtu ērti aizmigt, cits izvēlas lasīt grāmatu vai klausīties mūziku, katram ir savs rituāls. Ir apkopotas 10 cilvēku rīcības, ar kurām iespējams savā lidojumā esat saskārušies arī jūs, kā rezultātā radusies neapmierinātiba ar lidojumu.

Zeķu novilkšana

Daži jau uzskatīs, ka kurpju novilkšana ir jau pietiekami slikta rīcība, taču ir pasažieri, kas izlemj ne tikai novilkt kurpes, bet arī savas zeķes, tādējādi atbrīvojoties smakojošām zeķēm, kas rada nepatīkamas sajūtas apkārtējiem.

Nagu apgriešana

Savukārt citu uzmanību piesaistīt un tajā pašā laikā kaitināt, var brīdī, kad blakus sēdošais izdomā apgriezt kāju nagus.

Aizmigšana

Viens ir tas, ka lidojuma laikā uznāk miegs un cilvēks vēlas aizmigt, taču kaut kas cits ir, ja blakus sēdošais aizmieg uz sveša cilvēka pleca, vai uzsāk elkoņu karu, kas rada konfliktsituāciju.

Skaļas tehnoloģijas

Lidojot, katrs pasažieris izvēlas sev patīkamāko veidu, kā pavadīt ceļu gaisā, taču mēdz būt pasažieri, kuri nepievērš uzmanību tam, cik skaļu mūziku klausās vai cik skaļi spēlē spēlītes telefonā, kas savukārt traucē cilvēkam, kas vēlas lasīt grāmatu.

Mazāk runāt ar svešiniekiem

Smaids un galvas mājiens ir labs žests sasveicinoties ar blakus pasažieri, bet nav ieteicams uzsākt garu sarunu, kurā sākat stāstīt par savu braucienu, brīdī, kad otrs lasa avīzi un cenšas baudīt mazliet mieru un klusumu.

Ignorējot drošības instruktāžu

Aizmirstot piesprādzēt savu drošības jostu pirms pacelšanos, tādējādi liekot stjuartam atgādināt par to.

Atkritumi

Nav ieteicams atstāt pēc lidojuma kaudzi ar atkritumiem, kurus pēc tam stjuartam ir jāsakopj un skats pēc pasažiera ir šausminošs.

Iekārtošanās sēdeklī

Pirms plānojat atgrūst sava krēsla atzveltni, padomājiet par aizmugurē sēdošajiem!

Rokas bagāžas

Rokas bagāžas plaukts, kas atrodas salonā, nav paredzēts, tam, lai tur atsevišķi no bagāžas vēl noliktu citas liekas mantas, kā kurpes vai pludmales cepuri.

Trokšņaini bērni

Lidojot kopā ar bērniem garākā ceļā, tiem paliek garlaicīgi, tie vēlas skriet, taču vecāki to ierobežo, līdz ar to rodas situācija, ka bērns sāk niķoties un raudāt, ko ir grūti paciest un, kas novērš uzmanību lidojot.

 

AVOTS

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!