2 C
Rīga
piektdien, janvāris 22, 2021

Ko labāk nedarīt nūdistu pludmalēs?

 

nudists

Gan Havaju salās gan Meksikā, Grieķijā, Horvātijā un citās piekrastēs ir diez gan daudz nūdistu pludmales. Tās ir lieliski piemērotas tiem cilvēkiem, kas vēlas bezrūpīgi sauļoties bez apģērba. Bet pirms dodaties uz šādu pludmali, jums būtu jāzina pāris lietas. Pārsvarā visām nūdistu pludmalēm ir stingra etiķete un noteikumi. Lūk, neliels ieskats par to, ko nevajadzētu darīt nūdistu pludmalē.

Nedomā, ka sauļošanās ar, vai bez apģērba ir brīva izvēle.

Lai gan daudzās vietās raksta, ka atkailināties ir brīva griba, tā nemaz nav. Atkailināšanās ir sava veida uzticības pārbaude, ka pludmalē jūties drošs. Amerikas Nūdistu asociācija ir pat izveidojusi nūdistu pludmaļu sarakstu. Ja tomēr neesat pārliecināts, ka atrodaties nūdistu pludmalē, atstājiet drēbes uzvilktas. Jāpiemin, ka pasaule piedāvā arī nūdistu kūrortus visai ģimenei, viens no tiem atrodas Pokono kalnos (Pocono Mountains).

Noteikumi katrā kūrortā atšķiras un dadzi ir tikai pieaugušo apmeklējumam paredzēti. Pirms dodaties uz kādu no šādām atpūtas vietām, rūpīgi izlasiet tā noteikumus.

Kad beidzot esat pludmalē, nemetiet skatienu uz citiem, nerādiet ar pirkstiem un nesmīniet . Ļoti iespējams, ka pludmalē esošie cilvēki jūs uzaicinās uz frisbija spēli, droši dodieties, jo nūdistu pludmaļu eksperti saka, ka tas ir viegli un nesagādā nekādas problēmas, jo pēc laika jūs vienkārši pārstājat domāt par kailo ādu.

Ko darīt ja Jūs nespējat būt pieklājīgs un iejusties šādās pludmalēs?

Tas nekas, dodieties uz parasto pludmali, kur cilvēki sauļojas ar peldkostīmiem.

Negaidiet pārāk daudz.

Sabiedrībai ir radies stereotips, ka nūdistu pludmales ir vieta ar seksīgiem cilvēkiem, gluži kā PlayBoy žurnālos, kur vīrieši un sievietes ir muskuļoti, lieliskā formā. Diemžēl tā nav, cilvēki ir dažādu formu, izmēru un fiziskās sagatavotības. Negaidiet, ka saulē gozēsies modeļi, Jūs redzēsiet dažādus cilvēkus visā to krāšņumā.

Nefotografējiet!

Tas ir viens no pamatnoteikumiem – neuzņemiet fotoattēlus nūdistu pludmalēs. Tas attiecas ne tikai uz šāda veida pludmalēm, bet arī uz atseviškiem atrakciju parkiem un UNESCO Pasaules kultūras mantojuma objektiem. Ja tomēr uzņemiet fotoattēlus ar dabas ainavām, nefotografējot cilvēkus, pārliecinieties, vai tas ir atļauts.

Neejiet kails publiskajās zonās.

Daudzas vietas nūdistu pludmalēs, tomēr, ir publiskas. Tajās ir pat ieteicams nēsāt apģērbu: mašīnu stāvvietās, kafejnīcās, veikalos u.c. Sekojiet līdzi zīmēm un jums neradīsies pārpratumi.

Noteikti ņemiet līdzi dvieli, viens no noteikumiem kūrortos ir uz krēsliem ir uzklāts dvielis. 

 

tn

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!