1 C
Rīga
piektdien, janvāris 22, 2021

TESTS. Izvēlieties vārdu un uzziniet, kā jūs redz apkārtējie

 

Mums katram ir laika gaitā izstrādājies priekšstats par sevi, un ir gandrīz neiespējami palūkoties uz sevi no malas. Kādus noslēpumus glabā mūsu zemapziņa? Uzmetiet acis šai tabulai. Kurš vārds pirmais ielēks acīs? Raksturojums jūs pašu var pārsteigt…

Ja pirmo ieraudzījāt vārdu…

Mandele
Jums ir pārmēru augsts pašvērtējums, kura dēļ jums grūti saprasties ar cilvēkiem. Patiesībā jūs nemaz nealkstat iekļauties kolektīvā, taču, ja jums nepievērš uzmanību un neaicina uz kolektīva tusiņiem, stipri apvainojaties. Apkārtējiem savu aizvainojumu neatklājat un noslēdzaties sevī vēl vairāk, lai kārtējo reizi nesaņemtu atraidījumu.

Mīla
Jūs žēlojat visus, un par visu jums sāp sirds. Pašvērtējums jums ir augsts, un jūs alkstat risināt problēmas – gan savas, gan citu, taču ar patieso jūtu izpaušanu jums mēdz rasties sarežģījumi. Tāpat, uzņemoties atbildības nastu, nereti pārdzīvojat, vai spēsiet visu solīto izpildīt. Apkārtējie to neredz, un arī paši līdz galam neizprotat taču jūsos mīt milzīgas bailes nebūt vislabākajai/-am visās jomās. Reizēm gan zemapziņa pūlas jums to atklāt sapņos, kuros skrienat kaut kam pakaļ, nekādi nespējot to noķert.

Tēja
No pirmā acu uzmetiena jūs šķietat kluss un noslēgts cilvēks, taču, kad atveraties, apkārtējie jūtas pārsteigti, ka protat būt arī visai nekaunīgs. Taču ar jums ir ļoti vienkārši. Esat spēcīgs cilvēks, atradīsiet risinājumu pat vissarežģītākajām situācijām. Pat tad, ja klusējat, cilvēki jūt jūsu klātbūtni un spēku. Esat ļoti labi audzināts un izvairāties sāpināt citus.

Smiekli
Vienmēr esat iekšējā saspringuma stāvoklī, jo patiesi uzskatāt, ka neesat ne tuvu tik labs cilvēks, par kādu jūs uzskata apkārtējie. Ļoti smalki jūtat apkārtējo emocijas, un jūsos iesakņojusies pārliecība, ka jums visiem jāiztop, jo ļoti vēlaties patikt cilvēkiem.

Kaķēns
Enerģija, kas plūst no jums, liecina par nevainīgu, mierīgu būtni, taču zemapziņā vēlaties no visiem saņemt uzmanību un uzticību. Jums ir ļoti augsts pašvērtējums, pat ja to neizrādāt, ar sevi reizēm lepojaties pat pārmērīgi. Jums ir svarīgi vienlaikus paturēt neaptraipītu reputāciju, bet arī izcelties pūlī, tikt pamanītam.

Kafija
Esat sev nospraudis rāmjus un tajos centies turēties, tādēļ gandrīz pastāvīgi jūtat lielu iekšējo spriedzi. Laiku pa laikam jums rodas kaismīga vēlēšanās atbrīvoties no sprieguma, vērst to pret apkārtējiem, tādēļ palaikam mēdzat izgāzt dusmas uz sev tuvajiem cilvēkiem un provocējat tos. Jums derētu atrast mierīgāku un veselīgāku spriedzes mazināšanas paņēmienu.

Vai uzzinājāt par sevi ko jaunu?

 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!