Pavisam nesen pasaulē populārā aplikācija Instagram iepazīstināja savus ASV lietotājus ar jaunu, aizraujošu funkciju – iespēju raidīt video saviem sekotājiem tiešajā ēterā (live video).

Tagad arī Eiropas valstīs (Lielbritānijā, Vācijā, Francijā) aplikācijas lietotāji var uzgavilēt, jo tur noteikti būs gana daudz cilvēku, kas vēlēsies jauno funkciju izmēģināt. Priecīgi var būt arī Brazīlijas, Kanādas un Japānas iedzīvotāji.

Kā citi lietotāji varēs zināt, ka kāds draugs ir uzsācis filmēšanu tiešajā ēterā? Aplikācijas sadaļā „story” virs lietotāja vārda būs uzraksts „LIVE” un atnāks arī paziņojums. Taču, ja nu gadījumā ir vēlme paziņojumus atslēgt, tas ir viegli izdarāms.

Arī uzsākt „live” filmēšanu ir gaužām vienkārši – sadaļā „stories” atliek izvēlēties „live” režīmu. Kopējais video garums var būt līdz vienai stundai.

Atšķirībā no „Facebook Live” funkcijas, Instagram video netiek saglabāti. Tas nozīmē, ka tie ir redzami tikai tajā brīdī, kad cilvēks ir ēterā. Interesanti, cik ilgs laiks paies, līdz šāda iespēja būs arī Latvijā?

 

Tulkoja Diāna Dieviete/ Avots: Dailymail.co.uk

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?