Krūts barošana – darbība, kas vienmēr sabiedrību ir dalījusi divās daļās. Citi uzskata, ka tas ir veselīgi, citi atzīst piena maisījumus. Dažiem ir aizspriedumi pret barošanu ar krūti sabiedriskās vietās, daži to atbalsta. Pieļauju domu, ka noskatoties šo video katram radīsies jautājums par to, vai ir normāli, ka ar krūti tiek barots tik pieaudzis bērns. Kāds šo mammu nosodīs, kāds būs sajūsmināts… Noskatieties video un rakstiet komentārus! 

Atstāt komentāru

18 Komentāri ieslēgt "Satraucoši: Noskatoties šo video vienaldzīgo nebūs!"

avatar
jaunākie vecākie visvairāk balsoja
:D :D :D
Viesis
:D :D :D

citāts: ”kāds šo mammu nosodīs, kāds būs sajūsmināts” – sievietes nosodīs, vīrieši būs sajūsmināti 😀

Anonīms
Viesis
Anonīms

Manuprāt tik lieli bērni pie krūts jau izskatās diezgan nepiedienīgi.Krūts barošana ir ok..bet ne tik lieliem bērniem.

Nika
Viesis
Nika

Es saprotu zīdaini,bet tas jau ir par traku.

guna
Viesis
guna

parak lieli berni lidz 1gadinam saprotams bet ne lidz 5

Everybody
Viesis
Everybody

Pati baroju līdz 3 gadu vecumam. Likās normāli. Ļoti atbalstu krūts barošanu! Bet te jau puika tuvu skolas vecumam. Izskatās kaut kā…slimi.

Rita
Viesis
Rita

Par lielajiem bērniem runājot – sievietei dabiski tik ilgi krūtīs piens nav, tātad ir kaut kur jābūt maziņam zīdainim, ko viņa nesen dzemdējusi…ja piens pietiek visiem 3 arī lielajiem bērniem, tad protams, lai ēd vēl arī tētis blakus :))) Bet barot lielos uz mazuļa rēķina gan nebūtu prātīgi.
Vēl ievēroju, ka krūtis nav dabīga izskata un formas, ir mākslīgi palielinātas! Nez cik tādās krūtīs tas piens ir veselīgs?

mamma
Viesis
mamma

Jūs tiešām uzskatāt, ka zemādas implants var ietekmēt piena sastāvu?? joopcik…

es
Viesis
es

Muļķības! Pat beidzot bērnu barot, piens var saglabāties gadiem!

Lulluu
Viesis
Lulluu

Nez,kas mès tādi bùtu,lai kādu nosodìtu?Katram ir savs viedoklis un brìva izvêle,ne jau nu tagad kâds noteiks,kas ir pareizi un kas nav!

Baiba
Viesis
Baiba
Konsultējos ar bērnu fizioterapeiti par šo tēmu laikā, kad pati baroju ar krūti. Uz jautājumu cik ilgi vajadzētu barot – viņas atbilde bija šāda: baro cik tik tīk – bet atceries, ka ieteicams barot līdz gada vecumam. Jūs jautāsiet kāpēc? Tādēļ, ka tad tas bērnam ir svarīgi viņa imunsistēmai, taču pēc gada – tas ir tikai kā ieradums un jā – darīt jau var, bet ne vairs labuma mazajam – un ļaunums sev – krūtis kļust neformīgas un vitamīnus izēd (līdz ar to mātei seja izkritusi mati, nagi, āda nevesalīga), bet nu jau bērns pats var iegūt vitamīnus no cietās… Lasīt vairāk »
Es.
Viesis
Es.

Tur nebija 5 gadi puikam. Viebkarši labi runaja. Un ir ari neprats barot līdz 3 gadiem . Līdz 2 ir ok,bet nu ir jabut robežai. Ne berna zobiņiem ir labi,ne ari mammai.

Hmm
Viesis
Hmm

Pati baroju līdz 2 gadiem pa nakti. Ilgāk gan vairs nevarēju izturēt, jo kļuvu par knupi un vairs neredzēju jēgu ilgāk barot, jo pa dienu mazais ēda pilnvērtīgi.
Par to,vai tik ilgi (kā video) ir labi barot bērnu… Nezinu,tāds ir māmiņas lēmums, varbūt viņa tādā veidā kompensē uzmanību, kas jādala tagad uz diviem- lai vecākais bērniņš nejūtas apdalīts…

Krista
Viesis
Krista

Domaju, ka šī konkrētā māte ir ar perversuma novirzēm… pretīgi

Sane
Viesis
Sane

Nu baro savus bērnus cik gribi, bet kapēc tas jāfilmē un jāliek publiskai apskatei. Man šķiet kad tas īsti nav normāli (šādu video publicēšana). Tas ir perversi un slimi.
Un vīrieši pirms bļaujat kad tas ir forši, padomājat vai jūs priecātos par savas sievas šādu video???

neponime
Viesis
neponime

Es nesaprotu . Vai vina reaali baro beernus vai vini tikai ieraduma peec ziiz pupu .?

Anonīms
Viesis
Anonīms

Neizskataas ka baro.. VNK berni un taa sieviete vai maate,relaksejas.

Anonīms
Viesis
Anonīms

Es ari baroju savu meitinu 3 gadus un piedzima velviena meitina un lielaka nelaida mazuliti pie kruts,Bet seit viss ir normas robezas ,baro cik ilgi gribi problema ir viena zidisanas laika berniem zobini nepareizi veidojas sakodiens.

Anonīms
Viesis
Anonīms

marta….loti labi.es tikai par barosanu ar kruti.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?