chto-delat-esli-svekrov-dostala

AUNS
Cenšas būt pirmā it visā (arī mīlestībā pret dēlu). Dzīvo īsos emociju uzplūdos, tāpēc vedeklai bieži vien ir jānoved vīramātes iesāktais līdz galam. Enerģijas patēriņu kompensē ar ilgstošu miegu. Bet ja neizdodas izgulēties, viņa var iekrist depresijā vai palikt nikna. Sāpīgi pārdzīvo pat sīkas neveiksmes. Viņas mēle ir viņas ienaidnieks, bieži vien gadās, ka tādēļ sanaidojas ar kaimiņiem un radiem.

DVĪŅI
Lai kā arī viņa censtos izskatīties solīda un nopietna, viņas izskatā obligāti būs kāds komisks elements: brilles, kas lēkā uz deguna, vai pa pusei atplēsta kabata… Šī ir viskomunikablākā vīramāte. Dievina izpārdošanas un baidās palaist garām kādu „haļavu”. Vedekla vienmēr atrodas zem viņas vērīgas acs un viņai vienmēr ir gatavs vērtējums. Un kaut gan tas var mainīties desmit reizes dienā, vīramātei vienmēr ir ko pateikt.

LAUVA
Visvairāk par visu pasaulē mīl siltas kompānijas. Ja jūs uzaicināsiet viņu uz svētkiem, viņa visu pametīs un atnāks, turklāt ne ar tukšām rokām. Ir devīga, bet prasa tādu pašu attieksmi arī no citiem. Dievina dāvanas. Neuzdrošinieties viņu kritizēt – saplēsīs gabalos vai arī klusiņām aizies, un jūs pārstāsiet viņai eksistēt, kamēr nenometīsieties ceļgalos viņas priekšā ar patiesu grēku nožēlu.

STRĒLNIEKS
Viņa labi izjūt situāciju un māk „noķert laimi aiz astes”. Viņai vienmēr ir labi apmaksāts darbs, prestižs amats, papildus peļņa, piekrišana pie pretējā dzimuma. Viņai ir daudz noderīgu un ietekmīgu draugu, un vedeklā viņa novērtē analogas īpašības. Bet nekad nepiedos, ja kāds izmetīs miskastē kādu no viņas vecām mantām.
 MEŽĀZIS
Ja viņa ir ko nolēmusi izdarīt, tad noteikti realizēs to dzīvē. Jau tas fakts vien, ka jūs esat viņas vedekla, liecina par to, ka esat viņai ar kaut ko noderīga. Materiāli viņai nepatīk palīdzēt, bet viņas padomi ir praktiski, tajos ir vērts ieklausīties. Ļaunatminīga.
ŪDENSVĪRS
Ja viņa uzsāk kaut ko darīt, tad dara to „uz pilnu klapi”. Ir neprognozējama. Var iziet no mājas un pazust, paziņojot pēc nedēļas, ka viņai bija nepieciešams apciemot jaunības draugu, kurš dzīvo „pasaules malā”.
ZIVIS
Piedzimusī sieviete – izlūks. Domā plaši, piemīt lieliska nojauta uz izdevīgumu un briesmām. Nekad neatdzīst savu vainu, pat ja saprot, ka ir vainīga. Dievina noslēpumus. Zivis ir muzikālas, poētiskas, viņiem piemīt mākslinieciskās un dziednieciskās dotības, vismaz zivis tā apgalvo.
 

Atstāt komentāru

Esi pirmais, kas komentē!

avatar

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2018

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?