Depositphotos_68913299_m-2015

Katram no mums ir sāpīgi šķirties ar cilvēku, kuru šķietami esam mīlējuši. Visbiežāk, pēc kāda laika, mēs spējam atcerēties šos notikumus un emocijas ar siltuma sajūtu sirdī, tomēr tā pirmā šķiršanās reize var būt ārkārtīgi sāpīga.

Izpratne par to kādas ir vai kādām ir jābūt šķiršanās situācijām tiek skaidrotas arī ar horoskopa zīmēm.

Auni

Auni kā jau auni – strauji un impulsīvi. Viņu attiecības ir nebeidzami strīdi un rūpes. Kad Auni pieņem izšķirošo lēmumu – pārtraukt attiecības, viņi to pārdzīvos ilgāk nekā citas horoskopa zīmes. Pat ja mīlestība sen ir pagaisusi, Auns raudās kopā ar savu partneri, atkārtoti atzīsies mīlestībā, lai neilgi pēc tā atkal izlemtu šķirties un beidzot pielikt punktu šīm attiecībām.
Ar pirmo piegājienu izšķirties ar Aunu (nav nozīmes – vai tā ir sieviete vai vīrietis), nebūs iespējams. Auns un viņa bijušais partneris visdrīzāk arī pēc šķiršanās slepus satikties ne reizi vien, lai kopīgi izbaudītu aizraujošus piedzīvojumus.

Vērsis

Vērsi katru soli attiecībās pārdomā rūpīgi. Šīs horoskopa zīmes pārstāvjiem nemēdz būt gadījuma sakaru. Ja Vērsis ir nolēmis veidot attiecības, tad viņš šo soli ir vairākas reizes izsvēris un pārdomājis. Ja Vērša zīmes pārstāvis ir sapratis, ka pieļāvis kļūdu, viņš būs gatavs šķirties, bet vienmēr jutīsies piekrāpts un nodots. Vērsis ilgi nespēs pieņemt faktu, ka ir tik ļoti kļūdījies. Šīs zīmes pārstāvji vienmēr uzskata, ka vienmēr ir darījuši visu iespējamo, lai attiecības izdotos, tādēļ, ja viss nonāk līdz šķiršanās, tā ir galēja un neatgriezeniska. Kā šķirās Vērši? Viņi var aiziet nepasakot ne vārda.

Dvīņi

Dvīņi ārkārtīgi pragmatiski attiecas pret jebkura veida attiecībām. Ja nav izdevies ar pirmo piegājienu, būs cits un aiz tā vēl nākamais. Ja partneris neattaisno cerības, kuras Dvīnis uz viņu ir licis, viņš bez liekiem sirdsapziņas pārmetumiem meklēs citas iespējas un citus, aizraujošus partnerus. Dvīnis no sirds tic, ka dzīve ir viena, tādēļ to nevajadzētu tērēt uz neveiksmīgām attiecībām. Tādēļ šīs zīmes pārstāvji diezgan viegli pārdzīvo dažādas šķiršanās. Īpaši viegli šķiras un jaunas attiecības uzsāk šīs zīmes gados jaunākie pārstāvji. Ilgas sēras – tās noteikti nav domātas viņiem.

Vēži

Vēzis līdz pēdējam brīdim tic lielai, gaišai un skaistai mīlestībai līdz pat kapa malai, tādēļ darīs visu, lai izvairītos no šķiršanās. Šīs zīmes pārstāvji klusiņām pievērs acis uz jebkuru pazīmi, kura varētu liecināt par gaidāmo šķiršanos. Vēzis pilnībā ignorēs visas pazīmes, kuras norāda uz partnera neuzticību, negodīgumu vai iespējamo krāpšanu. Pats šīs zīmes pārstāvis nekad nevarēs pieņemt lēmumu par šķiršanos. Vēzis sniegs arvien jaunas un jaunas iespējas, lai partneris varētu sevi attaisnot viņa priekšā.

Lauvas

Lauvas ir lepnas un tādēļ bieži vien viļās savos partneros. Kad rozā brilles no Lauvas acīm ir nokritušas, nekas un neviens vairs nav spējīgs tās pārliecināt turpināt attiecības. Lauvas spēs perfekti izskaidrot, kādēļ attiecību turpināšana nenesīs labumu nevienai no pusēm un kādēļ labāk būtu šķirties. Sarunas par šķiršanos parasti notiek mierīgi, bez savstarpējiem aizvainojumiem vai pretenzijām. Ja partneris tomēr nepiekrīt, Lauva var pārtraukt attiecības arī vienpusēji, bet ļoti apņēmīgi. Lauva vienkārši pārstās atbildēt uz telefona zvaniem un visos iespējamajos veidos izvairīsies satikties ar bijušo partneri.
Rets izņēmums ir iemīlējušās Lauvas, kuras tic un mīl savu partneri, lai arī redz un saprot viņa trūkumus. Šādas Lauvas, lai arī laiku pa laikam aizdomāsies par iespēju šķirties, tomēr cīnīsies līdz pēdējam, lai attiecības saglabātu. Iemīlējušās Lauvas – tas ir spēks!

Jaunavas

Jaunavām šķiršanās ir kā personīgā sakāve. Jaunavas centīsies novilcināt laiku līdz šķiršanās brīdim cik vien ilgi tas būs iespējams. Šīs zīmes pārstāvji izvairās būt tie, kuri izsaka gala verdiktu par šķiršanās nepieciešamību. Pat ja Jaunavas ir nelaimīgas esošajās attiecībās, viņas tik un tā nevēlēsies būt tās, kuras attiecības pārtrauc. Tādēļ visai bieži Jaunavu attiecības beidzas ar to, ka pamet viņas, nevis otrādi.

Svari

Svari nespēj paciest vientulību. Viņi ir gatavi dzīvot nelaimīgās attiecības gadījumā, ja nav citu alternatīvu, galvenais ir nepalikt vieniem. Iepazīstot partnera nepilnības un mīnusus, šis zīmes pārstāvji noslēdzas sevī, bet nespēj atklāti pateikt, ka šīm attiecībām būtu jābeidzas.
Kā šķiras Svari? Attiecību izbeigšana viņu gadījumā ir ļoti neskaidra. Viņi neprot skaidri pateikt, ka šīs ir beigas, tādēļ ir divas versijas – vai nu Svari ļoti attālinās no partnera, vai vienkārši pazūd. Baidoties palikt vieni, Svari uzreiz pēc pēdējām nelaimīgajām attiecībām ir gatavi mesties iekšā nākamajās, kuras ļoti iespējams būs tikpat nelaimīgas.

Skorpioni

Skorpioni nevienā dzīves situācijā nespēj pieņemt sakāvi, tajā skaitā arī personīgajā dzīvē. Ja Skorpions ir izlēmis, ka ir gatavs veidot kādas attiecības, tad pēcāk viņš tik viegli savu viedokli nemainīs. Skorpioni var ilgi un mērķtiecīgi cīnīties, lai ieinteresētu to cilvēku, ar kuru vēlētos veidot ilgstošas attiecības.
Šķiršanās Skorpioniem nav viegla, lēmumu par šādu soli šīs zīmes pārstāvji pieņem, ja viņu partneris viņus ir krāpis. Šajos gadījumos Skorpiona mīlestība pārvēršas naidā un viņš savu bijušo partneri ir gatavs nonest no zemes virsas.

Strēlnieki

Strēlnieki ir pārliecināti, ka visas vētras personīgajā dzīvē un attiecībās ir pārdzīvojamas un pārvaramas, tādēļ šīs zīmes pārstāvji dod saviem partneriem kā minimums  pāris iespējas. Tomēr arī Strēlniekiem ir savs pacietības mērs.
Strēlnieki izšķiras mierīgi, bez īpašiem strīdiem. Bieži pēc šķiršanās Strēlnieki ar saviem bijušajiem partneriem paliek draudzīgās attiecībās, vienmēr ir gatavi uzklausīt, atbalstīt, pat palīdzēt atrast jaunu partneri.

Mežāži

Šīs zīmes pārstāvji bieži vien kļūdaini aizraušanos jauc ar mīlestību. Kad Mežāži ir sapratuši savu kļūdu, viņi nekavējoties pārtrauc attiecības. Šķiršanās brīdī Mežāži nesaudzē savus partnerus. Viņi uzskata, ka viņiem ir jābūt atklātiem, tomēr neatšķir un nesaprot, ka kļuvuši pārāk nežēlīgi. Tādēļ, ja kādreiz nāksies šķirties ar Mežāzi, Jums būs tā iespēja uzzināt par sevi daudz ko jaunu.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs attiecībās visbiežāk ir pilnībā aizrāvies ar savu partneri. Kad šī aizraušanās ir norimusi un rozā brilles nokritušas, Ūdensvīrs pazūd klusi un nemanāmi. Šīs zīmes pārstāvji nevar ciest asarainas un traģiskas scēnas un darīs visu, lai no tām izvairītos. Ūdensvīrs nomainīs telefona numuru, aizies no mājām un pilnībā ignorēs jebkurus centienus ar viņu sazināties. Kad Ūdensvīrs būs izlēmis, ka nu jau bijušā partnera sēru laiks ir pagājis, viņš pats sazināsies ar viņu, lai pārliecinātos vai viss ir kārtībā. Šādi gadījumi var beigties ar Ūdensvīra un bijušā partnera patiesu, ilgstošu draudzību.

Zivis

Zivīm šķiršanās ir milzu problēma. Pirmkārt jau, viņi nekad nav līdz galam pārliecināti, vai viņu lēmums – šķirties, ir pareizs. Tādēļ katram gadījumam šīs zīmes pārstāvji nekad nepasaka galējo verdiktu, bet atstāj durvīs mazu spraudziņu. Zivis attiecības uzsāk palēnām, bet vēlāk visu attiecību smagumu un rūpes pārmet uz savu partneri.
Zivīm ir raksturīgi pēc šķiršanās atgriezties pie saviem bijušajiem partneriem.

avots: marketium.ru
Komentē
1 komentārs
  1. ff 2 gadi ago

    pilnīgi neviens teikums nesakrīt. sviests.

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X