With Love ♥

14.februāris kā svētā Valentīna jeb visu mīlētāju diena mūsu dzīvēs ienācis ne tik sen, taču jau ir guvusi vispārēju popularitāti. Bet kā izvēlēties Valentīna dienas dāvanu, lai nekļūdītos? Iesaka astrologi.

No astroloģijas viedokļa šī diena tiešām nes zināmu vēstījumu: Saule Ūdensvīra zīmē sola negaidītu tikšanos, bet mīlestība, kā zināms, vienmēr sākas ar tikšanos. Tiem, kas interesējas, kā pareizi izvēlēties dāvanu mīļotajam cilvēkam šajā dienā, var ņemt vērā vairākus astroloģiskos padomus.

Pirmkārt, nedāviniet mīļotajiem dzeltenus ziedus, kas simbolizē neuzticību un, visdrīzāk, ienesīs ko negatīvu jūsu attiecībās. Izvēlieties sarkanu, rozā, violetu toņu pušķus, pārsienot tos ar baltām un zaļām lentām.

Bet ko dāvināt?

Aunam, Lauvai un Strēlniekam ies pie sirds iziešana sabiedrībā – gājieni uz restorānu un skaļas izklaides jautrā kompānijā. Tāpat viņi būs sajūsmā par parfimēriju vai mūsdienīgiem gadžetiem, taču paliks apmierināti arī ar vienkāršiem, bet aizkustinošiem suvenīriem vai augļu buķetēm.

Vērsis, Jaunava un Mežāzis labi pavadīs laiku teātrī vai izstādē, viņu gaumē būs arī kosmētikas komplekti, apģērbs, grāmatas. Tomēr visvairāk viņus iepriecinās jauni iespaidi. Pacienāt šīs zīmes pārstāvjus vislabāk ar kaut ko saldu vai neparastu.

Dvīņi, Svari un Ūdensvīrs šajā dienā vēlēsies spilgtas izklaides. Viņiem patiks dāvanā saņemt fotoalbūmu, grāmatu vai komplektu selfiju uzņemšanai. Bet visvairāk viņus iepriecinās laikā pateikts kompliments vai negaidīts, romantisks pārsteigums.

Vēzis, Skorpions un Zivs gaida kaislīgas atzīšanās, sarunas un dāvanas ar humoru. Viņiem būs ļoti svarīgi, lai pielūdzējs viņus īpaši izceļ starp visiem pārējiem. Tāpat viņus iepriecinās grāmatas, saldumi, neparasti priekšmeti un rotaslietas.

FOCUS.LV

 

Atstāt komentāru

Esi pirmais, kas komentē!

avatar
wpDiscuz

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?