Dictator_v_gizni_genshini_2_FB

Katra zodiaka zīme īr īpaša un katrai no tām piemīt atšķirīgas, unikālas īpašības. Vai zini, kādas ir tavējās?

Auni – paši karstasinīgākie

Auniem ir pārsteidzoša enerģētika, tā viņus apņem gluži kā neremdināms kaislību vilnis. Pateicoties Aunu harizmai, apkārtējie viegli viņus iemīl. Šīs zīmes pārstāvji tiek uzskatīti par labākajiem mīlniekiem.

Vērši – lielākie gardēži

Kāds nočiepa ķirsīti no svētku tortes? Ja zini, ka viesu pulkā ir kāds Vērša zīmes pārstāvis, tad ļoti iespējams, ka būsi atradis īsto vaininieku. Vērši ir raduši saņemt visu to labāko un nespēj savu dzīvi iztēloties savādāk. Tas tiek aktualizēts pilnīgi visās dzīves Vērša sfērās – ēdienā, mīlestībā, mājvietā, partneros, visā, kas viņiem ir daudz maz nozīmīgs.

Dvīņi – paši intelektuālākie

Jā, droši vien ir kāds, kurš zina vairāk nekā tavs draugs Dvīnis, bet šīs zīmes pārstāvji un viņu spēja esošās zināšanas pielietot praksē, ir patiešām nepārspējama. Dvīnis jutīsies īstajā vietā un laikā, ja varēs sekot līdzi pārsteidzoši lielam informācijas daudzumam un atrasties šīs informācijas viducī, esot par galveno ziņnesi.

Vēži – paši emocionālākie

Un neskatoties uz savu patiesi emocionālo dabu, Vēzis jutīsies labāk, ja savas emocijas varēs sagremot klusiņām, vienatnē. Šādas noslēgtības dēļ, daudzi uzskata, ka šīs zīmes pārstāvji ir vientuļnieki, bet patiesībā – ļoti viegli ievainojamas, smalkjūtīgas un emocionālas radības.

Lauvas – paši lielākie narcisi

Protams, ka tikai labā nozīmē! Jo izsenis zināms – kurš nespēj iemīlēt sevi, nespēs iemīlēt nevienu citu. Atceries to, ka kādreiz sanāk kontaktēties ar Lauvu. Ja šīs zīmes pārstāvis izrāda simpātijas pret Tevi, tad vari būt pārliecināts – tās ir patiesas.

Jaunavas – pašas uzticīgākās

Šīs zīmes pārstāvji izvēlās vienu partneri uz visu dzīvi. Tas viss pateicoties Jaunavu pedantiskajai dabai, kuru tās projicē arī uz personīgo dzīvi. Savu īsto un vienīgo Jaunavas meklē ilgi, bet, kad atrod, ir uzticīgas līdz galam.

Svari – paši sabiedriskākie

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ekstraverti viskrāšņākajās izpausmēs. Vientulība ir tas stāvoklis, ko Svari nespēj paciest. Labākā dāvana Svariem – kāda stundiņa vai divas vienkāršu, atklātu un dvēselisku sarunu.

Skorpioni – paši mānīgākie

Sena paruna vēsta – nedod Dievs aizvainot Skorpionu. Un šī paruna noteikti nav izdomāta veltīgi, tas tādēļ, ka ja Skorpioni sāk atriebties, tad līdz pilnīgai uzvarai.

Strēlnieki – paši skaistākie

Pateicoties iedzimtam, brīnišķīgam ārējam izskatam un spējām šo izskatu saglabāt ilgus gadus, Strēlnieki ir pelnījuši tikt apzīmēti kā skaistākās horoskopa zīmes pārstāvji

Mežāži – paši mērķtiecīgāki

Atšķirībā no tiem “pašpārliecinātajiem,” Mežāži savu mērķu sasniegšanai izmantos tik brīnišķīgu lietu kā smadzenes un stratēģisko plānojumu. Visos laikos Mežāži ir bijuši labākie pulkveži un valstu vadītāji. Arī šobrīd nekas nav mainījies.

Ūdensvīri – paši ģeniālākie

Šīs zīmes pārstāvju dzīves moto un galvenā devīze ir – slinkums progresa bīdītājs. Lai lieku reizi nevajadzētu iespringt, Ūdensvīrs uzlabos, vienkāršos un modernizēs vai arī vienkārši nomainīs visu, kas viņam liksies traucējošs. Tie ir paši ģeniālākie un talantīgākie ļaudis, cilvēces nākotne.

Zivis – pašas spēcīgākās

Un nemaz nebrīnies. Neskatoties uz sentimentalitāti un dziļo, iekšējo pasauli, Zivis ir tās, kuras spēj sagaidīt īsto brīdi un strādāt tā, lai sasniegtu rezultātus. Pēc ieguldītā darba, Zivis praktiski vienmēr sasniedz savus nospraustos mērķus.

avots: dictat.net

Komentē
6 komentāru
 1. Paija 2 gadi ago

  galigi garam par dviniem, zivim, versiem, jaunavam un svariem, pietiekosi daudz cilvekus pazistu, lai spreistu, nezin, kura vai kurs astralogs ir so melu rakstnieks???

  • Anonims 2 gadi ago

   Ja tu tos pazīsti tad nezini viņus tik labi esmu zivs un ir taisniba

 2. M. 2 gadi ago

  Ūdensvīri-vilinoši:)

 3. Svari 2 gadi ago

  Par Svariem nu galīgi uz otru pusi aizšauts…

 4. Baiba 2 gadi ago

  Par svariem ir taisniba

 5. Baiba 2 gadi ago

  Zivs-taisnība! Sasniegt mērķi- galvenā misija!

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X