acu krāsas raksturojums

Brūna acu krāsa:

Cilvēki ar brūnām acīm ārēji ir ļoti pievilcīgi, pārliecināti par sevi un savām spējām. Brūnā krāsa pati par sevi ir ļoti spēcīga un bagāta, jo tā ir zemes krāsa līdz ar to brūno acu īpašnieki ir apveltīti ar radošumu un pozitīvismu. Šie cilvēki neļaus kādam iegūt varu pār sevi, jo viņi ir neatkarīgi un patstāvīgi. Labprātāk rūpēsies par citiem, nevis ļaus kādam rūpēties par sevi. Draugu šiem cilvēkiem netrūkst, jo viņi ir sabiedriski un atvērti, vienmēr pamanīsies būt uzmanības centrā.

brūna

Pelēka acu krāsa:

Cilvēki ar pelēkām acīm ir dzimuši būt par līderiem un dominēs jebkurā sfērā. Lai sasniegtu nosprausto mērķi, tiks ieguldīti visi spēki, lai to īstenotu. Spēcīgs raksturs, inteliģence, maigums – šīs ir tikai dažas no īpašībām, kuras raksturo cilvēkus ar pelēkām acīm. Viņi ir radoši, ar bagātu iztēli, kā arī elastīgi savā attieksmē.  Viena no būtiskākajām īpašībām, kas piemīt šo acu īpašniekiem, ir laipnība. Šie cilvēki nav agresīvi un pēc dabas ir ļoti maigas būtnes. Ja satiekaties ar cilvēku, kuram ir pelēka acu krāsa, tad varat būt pārliecināti, ka šis cilvēks būs jums uzticīgs, jo šo acu krāsu īpašnieki mīlas lietas un romantiku uztver tikpat nopietni, cik darba lietas.

pēleka krāsa

Cilvēki ar zaļām acīm ir brīvdomātāji, kuri apveltīti ar spēcīgu raksturu. Zaļo acu īpašniekiem piemīt īpašs šarms un burvība, jo, ielūkojoties tieši šajās acīs, pat nepamanīsiet, kā palēnām iegrimstat tajās arvien dziļāk un dziļāk. Šie cilvēki ir ļoti ziņkārīgi, vēlas būt lietas kursā par visu un vienmēr uzzināt visu jauno un aktuālo. Viņi ir apveltīti ar neticamu centību un kaisli. Cenšas izbaudīt katru dienu pilnībā un neiznieko savu laiku. Vienīgā negatīvā īpašība zaļo acu īpašniekiem ir tā, ka viņi ir ārkārtīgi greizsirdīgi. Lai gan bieži cenšas to noslēpt, tomēr ir brīži, kad tas vienkārši ir acīm redzams.

Zaļa acu krāsa

Zila acu krāsa:

Mierīgi, gudri, laipni un dzīvespriecīgi ir cilvēki ar zilām acīm. Šo acu īpašnieki atbalsta tikai  ilgstošas attiecības un viņi tajās iegulda visu savu enerģiju. Viņu raksturīgākā īpašība ir vēlme darīt citus cilvēkus laimīgus un iepriecināt savus mīļos un tuvos. Šie cilvēki darīs visu, lai padarītu savas otrās pusītes laimīgas, pat, ja nāksies darīt neiespējamo. Ar lielām rūpēm un pūlēm tiks izdarīts katrs darbs. Veicot katru pienākumu, viņi noteikti pārliecināsies par to, vai viss ir izdarīts kārtīgi un atbilstoši prasībām.

zila acu krāsa

 

Atstāt komentāru

Esi pirmais, kas komentē!

avatar
wpDiscuz

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?