sex

Vai jūs nomoka sāpes? Vai ar partneri cenšaties ieņemt bērnu, bet nesanāk? Esat gatavas atklāt jaunas seksa pozas, kuras mainīs jūsu dzīvi un kļūs par jūsu iecienītākajām jau no pirmā brīža.

1.Labākā seksa poza, lai ieņemtu bērnu

Tā ir patiesība, ka tu vari palikt stāvoklī no visām seksa pozām, tomēr ir viena īpaša, kuru veselības eksperti bieži rekomendē kā iespēju, lai palielinātu grūtniecības iestāšanos. Tā ir misionāru poza, kad vīrietis ir augšpusē. Spilvena palikšana zem iegurņa, nodrošinās  partnerim vieglāku ieiešanu tevī, kā arī pastiprinās baudu. Lielākoties sievietes cenšas paildzināt ejakulāciju, lai vīrieša sperma viņas organismā paliktu ilgāk, tāpēc tieši šī poza būs vispiemērotākā. Izvēloties pozu, kurā sieviete ir augšpusē, sperma pavisam noteikti lielākoties iztecēs ārā. Neaizmirsti par orgasmu, jo sievietei ir lielāka iespēja palikt stāvoklī, ja tajā brīdī viņa atrodas baudas virsotnē.

2.Labākā seksa poza, lai celtu sievietes pašapziņu gultā

Jūties nedroši un meklē iespēju kā atbrīvoties un justies pašpārliecinātākai?  Lai gūtu baudu un apmierinājumu, iegaumē šos ieteikumus – Esi  augšpusē, jo tā tu sajutīsi varu pār savu partneri un varēsi kontrolēt situāciju. Neaizmirsti domāt par sevi, ne tikai savu partneri, seko līdzi savām izjūtām. Izrādi, ka mīli savu ķermeni, nekaunies no tā. Neaprobežojies ar vienu pozu, dari to esot uz ceļiem, tupus, pretskatā, izrādi savam partnerim, ka esat īsta eksperte. Parādi to, ko  partneris tavā ķermenī mīl visvairāk. Viņš to novērtēs, kā arī pati būsi gandarīta par paveikto.

3. Labākā seksa poza, lai sieviete gūtu maksimālu baudu

Misionāru poza, kurā vīrietis ir augšpusē, varētu būt atslēga tam , lai tu sasniegtu lielāku baudu, kā arī tas palīdz partnerim paildzināt ejakulācijas procesu.  Šajā pozā viņš spēs kontrolēt savu uzbudinājumu. Ja ir apnikusi ierastā misionāru poza un vēlies to  nedaudz pamainīt , izmēģini  variantu, kad tavas kājas atrodas uz  partnera pleciem. Šajā pozā, partneris varēs pilnīgi ieiet tevī, kā arī saglabāt un paildzināt tavu uzbudinājumu.

4. Labākā seksa poza sievietēm, kuras izjūt sāpes dzimumakta laikā

Pirmkārt, pārliecinies, ka izmanto lubrikantu uz ūdens bāzes. Otrkārt, neturi sevi grožos, ja izjūti sāpes un tās nerimstas, ziņo savam partnerim un ierosini būt augšpusē.  Šajā pozā tu iegūsi kontroli pār seksa tempu, un varēsi to regulēt tā, lai tas būtu ērts priekš tevis.

5.Labākā seksa poza, ja tavam partnerim ir liels dzimumloceklis

Ja vēlies seksa laikā vairāk izjust patīkamas sajūtas , nevis sāpes, kuras izraisa tava partnera loceklis, rīkojies tā- Liec savam partnerim nogulties uz sāniem, pati nogulies perpendikulāri ar seju pret partneri tā, lai viena kāja būtu pāri viņa ķermenim. Šādā veidā tu varēsi kontrolēt sava partnera kustības izmantojot savu iegurni.

6. Labākā seksa poza, ja tavam partnerim ir mazs dzimumloceklis

Eksperti norāda uz to, ka dzimumlocekļa izmērs ir tikai neliela daļa no veiksmīga seksa, tomēr ir dažas pozas, kuras seksa terapeiti  iesaka biežāk, ja vīrietim ir mazs dzimumloceklis. Sievietei noteikti ir jābūt augšpusē, veic apļveida kustības, nevis tikai uz augšu un leju, jo tādā gadījumā pastāv iespēja, ka loceklis var izslīdēt.

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X