Laimīgas laulības pamatnoteikumi. Izlasiet un dzīvojiet laimīgi!

aman_tuleev_reshil_nagradit_suevernyh_molodozhyonov_thumb_fed_photo

Visas laimīgās ģimenes,kā arī jebkuras attiecības ir savā starpā līdzīgas. Kā laimīgi sadzīvot ar pretējā dzimuma pārstāvi, kurš nav tev līdzīgs.

1.Mīlat un ļaujat dzīvot otram. Lieks aizdomīgums un pārmetumi,dzīvojot blakus tādam cilvēkam, ļoti drīz var padarīt dzīvi nepanesamu . Šajā gadījumā neizbēgt no konfliktiem. Tajā pat laikā, katram ir tiesības uz personīgo brīvību un maziem noslēpumiem, ar kuriem nav jādalās pat ar vīru vai sievu. Turklāt uzticēšanās ir pamatā ilgstošām attiecībām gan ģimenē, gan biznesā.

2.Iemācāties piedot kļūdas savam pavadonim. Jūs arī neesat eņģelis un neesat nodrošināti no nepareiziem soļiem. Daudz ko šajā dzīvē iepazīstam ar pieredzi,tādēļ vai vērts tērēt laiku attiecību noskaidrošanai sakarā ar pārdrošu rīcību. Pat ja sekas ir iespaidīgas. Ja cilvēks atzinis savu netaisnību, nevajag viņu vainot un zāģēt vēl ilgu laiku pēc notikušā.

3.Neaizmirstat par maziem pārsteigumiem,tie piešķir enerģiju un sajūsmu jūsu attiecībām. Ja sen esat aizmirsis,kā rakstīt zīmītes-īstais laiks par to atcerēties. Nelieli uzmanības apliecinājumi liecina par mīlestību un rūpēm, īpaši ja tie turpinās arī ilgi pēc laulībām.

Lasi vēl: 
Nedaudz pāri 30: Kāpēc vēlās laulības ir labākas par agrajām?
Veiksmīgas laulības dažādu tautu ticējumi, tas Tev jāzin
Vaļsirdīga atzīšanās: Es esmu sērijveida krāpniece

4. Nav svarīgi,kurš strīdā uzvarēs,svarīgi iemācīties cienīt otra domas. Katram no mums ir savi uzskati par dzīvi, bet tas nenozīmē, ka mums ir jāapspiež otra cenšanās un priekšroka. Savstarpēja saprašanās tiek panākta, ja mēs esam gatavi pieņemt otra viedokli, nekaitējot savām interesēm.

Reizēm der piekāpties, ja jūsu pozīcija negatīvi ietekmēs jūsu attiecības. Pretējā gadījumā jūs riskējat, ko tik ilgi esat veidojuši. Vai tas ir tā vērts – izlemt jums.

5. Nelolojat ilūzijas,ka viss būs kā senāk. Katras attiecības piedzīvo izmaiņas. Kādreiz beidzas konfekšu – puķu periods, kad piedzimst bērns un viss ir ar kājām gaisā. Viss kādreiz notiek pirmoreiz, bet nevar  mūžīgi palikt sākotnējā izskatā. Jo ātrāk jūs to sapratīsiet, jo vieglāk attieksieties uz cēlumiem un kritumiem jūsu attiecībās.

6. Atklāti jūsu darbības paskaidrojumi palīdzēs otram saprast iemeslu jūsu atsalumam vai uztraukumam. Par iemeslu strīdiem laulībā var būt dažādi faktori: finansu problēmas, nodevība, apvainojumi un daudz kas cits. Ja ļaut vaļu savām emocijām,tas nekādi neļaus izkļūt no situācijas. Tikai kopējiem spēkiem varēsiet atrast pareizo lēmumu.

7. Nespekulējat ar seksu, laupot sev un partnerim prieku, kas satuvina vīrieti un sievieti. Apvainojumu vai konfliktu dēļ atteikt dalīt gultu vēl vairāk jūs attālinās vienu no otra. Sekss bieži vien samierina,tad kādēļ to neizmantot. Vai jūs vēlaties pieturēties pie sava rakstura un principiem? Jums izlemt: vai laimi laulībā saglabāt vai sagraut.

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2016

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account