Lipo lāzers

Lipo lāzers – ‘aukstais’ zemfrekvenču lāzers ir vismodernākā neinvazīvā (bez operācijas) tauku nogulšņu likvidēšanas metode. Procedūras laikā tiek izmantotas zemas intensitātes sarkanā spektra lāzera diodes. Jūs varēsiet guļus atpūsties 20 minūtes, bet lāzers šajā laikā darbosies uz tauku nogulsnēm izvēlētajā zonā. Aparāts kontrolē lāzera iedarbību līdz 10 mm dziļumā.

LIPO-LĀZERA procedūrai nav vajadzīga anestēzija, rehabilitācija pēc procedūras, bet tā ir īsa, patīkama un relaksējoša. Diožu plāksnītes tiek piestiprinātas attiecīgai problēmzonai, līdz ar to, šī metode var tikt izmantota jebkuras ķermeņa daļas korekcijai: (augšdelms, apakšdelms, ķermeņa augšdaļa, vēders, gurni, sēža, augšstilbi, apakšstilbi, sāni, arī estētisko problēmu gadījumā, piemēram, dubultzods). Procedūras gaitā zem diožu plāksnītēm rodas viegla siltuma sajūta. Procedūras ilgums – 20-40 minūtes ar intervālu vismaz 24-48 stundas. Mēs iesakām apmeklēt procedūru 2 reizes nedēļā četru līdz sešu nedēļu laikā.

Speciāli norādījumi:

LIPO-LĀZERA procedūra savienojumā ar uztura režīma ievērošanu un fiziskām aktivitātēm pēc procedūras, sniegs maksimālu efektu. Ja pēc lāzerprocedūras izieseti izvēlēto treniņa veidu, tiks stimulēta asinsrite un metabolisma procesi, tādējādi, palīdzot organismam dabīgā ceļā izvadīt sašķeltos taukus (taukskābes un triglicerīdus).

LIPO-LĀZERA procedūru kurss apvienojumā ar mūsu norādījumu ievērošanu ļaus Jums ātri un veselībai droši atgriezt savam augumam slaidumu, likvidējot liekos centimetrus.

 

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account