Neticami! Pensionāri ar automašīnu notriec pašas suns

suns notriec savu saimnieciNegadījumi uz ceļa – tas nav nekāds retums. CSN notiek kā vadītāju, tā arī gājēju dēļ . Bet Austrālijā, Viktorijas štatā, 60 gadus vecu sievieti notrieca automašīna, pie kuras stūres atradās neviens cits, kā viņas pašas suns.

 Kā ”vadītājam” tas izdevās?

Šis atgadījums notika 2005. gadā. Melnburnas iedzīvotāja ievietoja savus četrkājainos draugus pašas automašīnā. Divi suņi ieņēma vietu uz aizmugurējā sēdekļa, bet trešais – priekšējo pasažiera vietu. Ieslēdzot aizdedzi un kondicionieri, pensionāre apgāja automašīnu, lai ieņemtu vietu pie stūres. Suns, kurš atradās uz priekšējā sēdekļa, nospieda kloķi. Auto uzsāka kustību. Saimniece aizķērās ar roku pie durvju roktura, tāpēc viņu nelielu brīdi vilka pa asfaltu. Kad viņa atlaida roku, auto viņai pārbrauca pāri.

Pati neparastākā lieta.

Enna Kannigema, cietušās advokāte, paziņoja, ka šī lieta – ir pati neparastākā lieta viņas daudzus gadus ilgušajā praksē. Kad viņas klienta ienāca pie viņas kabinetā un paziņoja: ”Mani pārbrauca mans suns”, advokāte nolēma, ka ir pārklausījusies. Atgadījums ir tik pat skumjš kā smieklīgs, jo pensionāre guva ļoti nopietnas traumas.

Tiesas process ilga 10 gadus. Un viss tikai tāpēc, ka komisija, kas nodarbojas ar transporta avāriju kompensāciju izmaksām, spēja noteikt traumu gūšanas apjomus, tikai pēc kundzes pilnīgas atveseļošanās.

Ilgais atveseļošanās process.

Avārijas rezultātā kundze guva nopietnas kakla, muguras, plecu un labās gūžas traumas. Lai atjaunotu veselību, sievietei līdz pat 69 gadu vecumam nācās pārciest vairums operāciju. Patreiz sieviete par veselību nesūdzas. Transporta avāriju komisija kundzei izmaksāja 143 590 dolāru kompensāciju.

avots: mif-facts.com.ua

 

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2016

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account