giv

Diktējam pa burtiem: Z! I! E! D! I! Nesaprotat? Bet ja tā… Zigis! Ieva! Edgars! Dace! I – i – i… ja nesaprotat, mēs varam zīmējumus uzzīmēt. Galvenais, lai džentelmenis saprot: lēdijas ar pasakām par savu varenumu nebaro! Viņas baro ar šokolādi, ar atbildību un, protams, ar ziediem.
Vīrietis – smalka būtne. Zinātnieki konstatēja, ka mājienus – nesaprot. Kādreiz pat pateiktie vārdi: “Mīļais, lūdzu, piesit plauktiņu” viņam ir pārāk neskaidri. Bet ņemt un pateikt viņam tieši sejā: “Man vajag, lai tu palieli manu jauno uzacu formu, citādi visa diena būs pagalam, nemaz jau nerunājot par labākajiem dzīves gadiem” kaut kā nav īpaši labi, fen – šui tā nemāca. Bet ir iespēja izdrukāt šo tekstu un iesniegt parakstīšanai! Kaķīt, saproti, tā nav mana kaprīze. Draugs, tā ir pasaules tendence. Mēs tā domājam, ka tirgoties šeit ir nevietā.

Komplimenti.
“Nu ko tur tevi lielīt, tu man vienmēr esi skaistule” – tā ir rezidenta lielākā kļūda un pilnīga izgāšanās. Nomazgāt to var tikai ar asinīm un ne vienmēr. Vīrieti, atceries, bet vēl labāk pieraksti – šodien tava mīļotā ir īpaši skaista. Un tā šallīte viņai tik ļoti piestāv. Kā jau vienmēr, bet kaut kā īpaši! Un tādas lietas nav pašas par sevi saprotamas.

Pamanītie sīkumi.
Visu saprotam, jūtam līdzi: ja mīļā ir pārkrāsojusi matus no tumša karameļu toņa uz kastaņbrūnu, to piefiksēt ir spējīgs tikai paaugstinātas jūtības un augstas precizitātes instruments. Diez vai vīram tas kaut reizi izdosies. Nepamanīt sarkanu kleitu ar dziļu izgriezumu, nomestos trīs kilogramus svara, jaunu manikīru vai asaru pēdas acīs – nu , draugs, tas vienkārši nav iespējams. Tā var saniknot jebkuru sievieti. Izrādi uzmanību. Būsi supervaronis.

ziedi

Ziedi.
Ko tu saki, ka viņa pati tev ar savu brīnišķīgo mutīti pirms četriem ar pusi gadiem paziņoja, ka pirkt krizantēmas ir veltīga naudas tērēšana? Aizmirsti. Tā viņa tevi kaut kādā muļķīgā brīdī neveikli mierināja. Tu jau arī vairs neesi students. Ej, pērc un nes. Skaties, kā mainās viņas acu izteiksme. Protams, ka pasaulē eksistē eko – jaunkundzes, kurām gaumīgi piemeklēts ziedu pušķis būs pilnīgi vienaldzīgs. Bet tādas ir ierakstītas Sarkanajā grāmatā.

Masāža.
Kāda tam nozīme, ka tu neesi beidzis masāžas kursus. ( Kaut gan par ļaunu tādi nenāktu: pārliecināta un prasmīga kakla muskuļu masēšana pat caur drēbēm un jautājums: “Esi nogurusi? Atslābinies, tūliņ viss pāries…” – dara brīnumus. Pāreja no draudzības stadijas uz nākošo ir garantēta.) Ja cilvēku pirms miega glāsta noteiktās vietās – pateicība ir garantēta. Kaut gan arī maigo būtņu vidū ir sastopamas tādas, kuras nevar ciest pieskārienus. Bet uz planētas tādu kļūst mazāk un mazāk, tāpēc ka saprotamu iemeslu dēļ viņas izmirst.

Ieplānotā romantika.
Tevis ieplānota romantika. Jā, tieši tevis ieplānota, nevis tāda, kur meitene pati meklē biļetes, paniski sarunā aukli no vienām brīvdienām uz nākošajām, pārdzīvo vai iedomātā terase novembra sākumā ir atvērta, sūdzas par rezervētajām vietām… Bet tu lepni izbaudi to, ka biji ar mieru uzdāvināt viņai romantikas kripatiņu.

kopā darīšana

Partnerattiecības.
Tas nenozīmē, ka visam, sākot ar restorānu otrās tikšanās laikā līdz apģēŗba skapim jābūt sadalītam precīzi uz pusēm. Vienkārši piedāvā viņai kopīgi risināt radušās problēmas. Varbūt viņa pati ar visu tiks galā, varbūt viņai tā būs pat vienkāršāk. Bet nepaliec malā, labi? Esi kopā problēmās un valdi pār viņas sirdi.

Izpildi dotos solījumus.
Ja tu, it kā starp citu pateiksi, ka rīt no rīta nopirksi kaut kādu krāmu un noliksi to tur un ja tu tieši tā arī izdarīsi, viņa tevi nekad neaizmirsīs. Viņa par tevi stāstīs saviem mazmazbērniem. Tu ieiesi vēsturē.

Daļēja atbrīvošana no rūpēm.
Iedomāsimies, ka jums izsenis ir darbu dalīšana. Pieņemsim, ka viņa trīs reizes dienā mazgā traukus un saka, ka viņai to patīk darīt ( piedevām vēl cenšas svilpot kādu jautru melodiju), toties tu nes algu mājās. Pārmaiņu pēc, uzņemies šīs rūpes kaut vai svētdien. Tie būs svētki. Abiem. Tev pēc tam, goda vārds, arī būs labi.

ar bērniem

Ņemšanās ar bērniem.
Tajā brīdi, kad esi paņēmis zīdaini rokās, tu jau esi pusdievs. Bet tajā brīdi, kad tu pa jokam cīksties ar mazajiem, nēsā viņus uz kakla, pārliecinoši tēlo zirgu, pūt kā lokomotīve un laid kuģus – tu esi necilvēciski dievīgs. Tu esi varenāks par Apolonu, Zevu, Zaratustru un visiem kopā ņemtajiem.

Vēstule.
Vienas dienas komandējuma laikā aizsūti viņai kartīti, cik ļoti šajā bezgala garajā dienā tev bez viņas bija skumīgi. Uzraksti sms un pajautā kā viņa ir nokļuvusi galamēŗķī un kā viņa jūtas. Aizsūti e – pastu ar negaidītu ziņojumu, ka šajā darba dienas pusdienu laikā, tu vēlies viņu ne mazāk, kā piecus gadus vai trīs dienas atpakaļ, kad pirmo reizi turēji viņu aiz rokas. Tas ir bez maksas un darbojas ne sliktāk par briljantiem.

Atzīšanās.
Viņa ir gudra meitene un ļoti savaldās, lai izmisuma brīdī neuzmāktos ar jautājumu: “ Vai tu mani mīli?!” Tu taču arī neesi stulbs zēns? Saki viņai, ka mīli viņu. Tas, ka tu to vienreiz pateici pirms diviem ar pusi gadiem, bija tieši pirms diviem ar pusi gadiem. Kā lai tev to paskaidro… Pirms diviem ar pusi gadiem tu apēdi bifšteku. Tas nenozīmē, ka tev to vairāk nekad negribēsies. Aizmirsti vārdu salikumu “pats par sevi saprotams”. Jūtās tāds nepastāv.

sarunas

Saruna.
Sīka nesaprašanās, pēc kuras seko sausi, nesavaldīgi vārdi: “Nu labi, braucam” un nervozs : ”Nu Dieva dēļ, nesāc atkal” – nes smagas sekas. Pavisam citādāk izklausās : ”Zini, tad mēs ar tevi iekarsām, izrunājam to tagad un vairs tā nedarām”.
Atvainošanās.
Pat ja tev liekas, ka tava dzīve tūliņ pārtrūks, iztērē savas dzīves pēdējās divas sekundes uz izjustu teikumu: “Piedod, man nebija taisnība”. Un – brīnums! Tu dzīvosi vēl ilgi un laimīgi un mazmazbērni tev garantēti.

Kurpītes.
Nē, to nekad nav par daudz. Nē, uz to rēķina tev neizdosies atbrīvot vietu automašīnai. Nē, ja tu dosies ar tām karot, tu vari zaudēt. Tevi tik ilgi nepielaikoja, iespējams, ka tu pats nemaz tik ideāli neatbilsti izmēram. Nemaz nerunāsim par to, cik ļoti tavs tonis atbilst tam mētelītim. Labāk šo dzīves sfēru apej ar līkumu. Bet ja pietiks drosmes pamāt, iedrošināt un finansēt – viņa tevi nekad neaizmirsīs.

Šokolāde.
Šo punktu mēs neapspriedīsim. Vienkārši mēģini to darīt. Jā, tieši tā, tik primitīvi. Nopērc šokolādi. Tādu, kāda viņai garšo – piena, tumšo, ar riekstiem vai jūras aļģēm – tev tas jāatceras, mēs tev ļoti ticam. Ieliec to viņai plaukstā. Un pats visu ieraudzīsi.

avots: pics.ru
Komentē
2 komentāru
  1. G 2 gadi ago

    .Nu neprot vīriesi masēt-vai nu kutina vai dara sāpes.

    • Salatlapa 2 gadi ago

      sudigi viriesi tev trapijusies

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X