Novembrī “Arēnā Rīga” notiks gaidītākais diskomūzikas pasākums Disco 80’s

Disco_LV

Jau šo rudei 8.novembrī “Arēnā Rīga” norisināsies lielākā 80-o gadu diskotēka – Disco 80’s  ar Eiropas leģendāro grupu piedalīšanos. Jau no plkst. 19:00 uz skatuves kāps tādas visiem labi pazīstamas Eiropas līmeņa zvaigznes kā “Bad Boys Blue”, “Joy” un “C.C. Catch”, izpildot visiem labi pazīstamus un neaizmirstamus hītus. 80-o gadu diskotēka ir pasākums, kas vienuviet pulcē līdz pat 10 tūkstoš 80-o gadu mūzikas fanu un ir guvis plašu popularitāti arī citviet Eiropā.

Astoņdesmitie gadi bija, iespējams, spilgtākais laiks gan mūzikā, gan modē, kas joprojām iedvesmo daudzus. Arī Latvijā mīlestība pret astoņdesmito gadu mūziku nemazinās un pasākumi gadu gaitā stabili saglabā savu popularitāti un tā laika popmūzikas diskotēkas Rīgā notiek teju katru gadu.

CCCatch

80-o gadu diskotēka Arēnā Rīga ļaus atgriezties atmiņās par krāsaino laiku un dziesmām, kurām joprojām var dziedāt līdzi. Diskotēka Disco 80’s Latvijā skatītājiem piedāvās trīs unikālas, bet visiem labi pazīstamas Eiropas zvaigznes: “Bad Boys Blue”, “Joy” un “C.C.Catch”. “Bad Boys Blue” ir astoņdesmito gadu vidū Vācijā dibināta popmūzikas grupa, kas visplašāk pazīstama ar tādiem megahītiem, kā “You’re a Woman”, “Pretty Young Girl”, “Kisses And Tears (My One And Only)”, “I Wanna Hear Your Heartbeat”, “Sunday Girl” un daudziem citiem. Grupa joprojām aktīvi strādā pie jaunas mūzikas radīšanas un reizē priecē klausītājus ar nostaļģiskajiem hitem, sniedzot koncertus visā Eiropā.

Bad_Boys_Blue

Euro disco  grupa “Joy” no Austrijas Eiropu satricināja tālajā 1985.gadā ar hitu “Touch by Touch”, kam sekoja tikpat populārais hits “Valerie”. Uzstāšanās Disco 80’s grupai un tās apmeklētājiem būs pavisam īpaša, jo tieši šogad “Joy” aprit 30 gadi kopš tās dibināšanas dienas.

JOY

Iespējams, koncerta gaidītākā viešņa būs Spānijā mītošā 80-o gadu zvaigzne “C.C. Catch”, jeb Karolīna Katarīna Millere, kas pasaules slavu ieguva tieši sadarbības laikā ar leģendārās vācu grupas “Modern Talking” mūziķi Dīteru Bolenu. “C.C. Catch” ir labi pazīstama publikai Latvijā, jo jau iepriekš viesojusies Rīgā 2009.gadā, kad sniedza neaizmirstamu uzstāšanos savas un īstenas 80-o gadu diskomūzikas faniem.

Biļetes gada diskomūzikas pasākumam – Disco 80’s ir pieejamas www.bilesuserviss.lv un “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās visā Latvijā. Pirmās 500 biļetes pieejamas par īpaši draudzīgu cenu 19 EUR.  

 

Sīkāka informācija par pasākumu ir pieejama:  www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/cits/disco-80s-joy-bad-boys-blue-and-cccatch-169273/

Mūziķu video aplūkojami:

Bad Boys Blue:  www.youtube.com/watch?v=Xh_1pYNabc0

Joy:  https://www.youtube.com/watch?v=FIBRLJcrFFQ

C.C. Catch: www.youtube.com/watch?v=L5si4rGARBo

Komentē
1 komentārs

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account