sac-bakimi-958-x-600

Ja Tu sapņo par skaistiem un gariem matiem, bet Tev nav pacietības sagaidīt, kad tie izaugs, nekrīti izmisumā. Mēs jums piedāvājam 4 lieliskas matu maskas, kuras var pagatavot un lietot mājas apstākļos. Šīs maskas uzlabos jūsu matu struktūru, nostiprinās matu saknes un padarīs matus mirdzošus un elastīgus.

1.Sīpolu maska

Tev vajadzēs sīpolu un medu. No sākuma sarīvē sīpolu uz smalkās rīves. Sīpolu putriņu sajauc kopā ar medu, ņemot vērā to, ka uz vienu medus daļu jāliek četras sīpolu daļas. Maisījumu iezied matu saknēs. Noturiet masku ne mazāk kā 40 minūtes, pēc tam noskalojiet ar siltu ūdeni. Šampūnu pēc procedūras nelietojiet.

2.Nātru uzlējums

Tev vajadzēs 100 gr nātru lapas, 500 ml 6% etiķa un 500 ml ūdens. Apmēram pusstundu vāriet lapas ūdenī, kas ir sajaukts kopā ar etiķi. Šo novārījumu lietojiet 10 dienas pēc kārtas neizmantojot šampūnu un jūs ievērosiet cik ātri sāk augt jūsu mati.

3.Sīpolu un konjaka maska

Tev vajadzēs sīpolu, konjaku un dadža sakni. Sīpolu izlaidiet caur sulu spiedi, paralēli pagatavojiet dadža saknes novārījumu. Paņem konjaku, sajauc ar sīpolu un dadžu saknes novārījuma attiecībā 1:4:6 un kārtīgi samaisi to visu kopā. No sākuma masku ierīvējiet galvas ādā, tad atlikumu iesmērējiet to matos uz stundu, tad izskalojiet to ar siltu ūdeni. Lietojiet masku nedēļu.

4.Alvejas sulas un konjaka maska

Tev vajadzēs alvejas sulu, konjaku, medu, vienas olas dzeltenumu. Visu sajauciet vienādās proporcijās. Visu rūpīgi samaisiet viendabīgā masā. Maska ir jāiesmērē mitros matos visā to garumā. Pa virsu lieciet dušas cepurīti, vai polietilēna maisiņu un aptiniet dvieli. Noturiet stundu un tad rūpīgi izskalojiet ar siltu ūdeni.

 

Komentē
1 komentārs

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X