Izmantojot mūsu ieteiktos līdzekļus tikai pāris reizes nedēļā tie dos vienkārši neticamu efektu. Pat ļoti raupja āda, ar visai ielaistu celulītu, reaģēs diezgan ātri.

Vairumam cilvēku šis produkts stāv virtuves skapītī un palīdz no rīta gūt mundrumu un enerģiju, protams – tā ir kafija. Identiska enerģijas un tonusa deva ir nepieciešama arī mūsu ādai un to lieliski palīdz sniegt kafijas skrubis. Kafijas skrubis palīdz uzlabot asins cirkulāciju problemātiskajās zonās. Ja šim līdzeklim (kafijai) pievienot vēl pāris slepenus ingredientus, efekts kļūst vēl manāmāks. Kad vakarā iesi dušā, atceries, ka vari arī ne vien noskalot darba dienas nogurumu, bet arī īpašā veidā parūpēties un palutināt sava ķermeņa ādu. Turklāt, tas nemaz neaizņem daudz laika.

1

Pamēģini pagatavot kafijas skrubi, vadoties pēc šīm divām receptēm. Rezultātā Tu iegūsi neticami maigu, gludu un patīkamu ādu.

Kafijas skrubis ar jūras sāli:

3 ēdamkarotes maltās kafijas
3 ēdamkarotes jūras sāls
Pāris pilienu olīveļļas.

Visus ingredientus sajauc vienveidīgā masā un uzklāj uz ādas dušā. Pāris minūtes masē problemātisko zonu, tad nomazgā skrubi. Pēc procedūras ieteicams izmantot mitrinošu krēmu, tas ātri uzsūksies un lieliski mitrinās ādu.

Degošais kafijas skrubis

10 ēdamkarotes maltas kafijas
2 ēdamkarotes kanēļa
1 ēdamkaroti aso piparu tinktūra
2 ēdamkarotes olīveļļas.

Aso piparu tinktūra ir produkts, kurš nopērkams teju katrā aptiekā, tieši šīs sastāvdaļas dēļ – āda izlīdzinās momentāni. Vairs nekādu raupjumu uz ādas vai nesimpātiska izskata.

Kanēlis, protams, ir lielisks konditorejā, bet šajā receptē tas palīdzēs uzlabot turgora (saspriegota šūnapvalka) stāvokli, savukārt olīveļļa palīdzēs mazināt karinājumu.

Sajauc kopā visus ingredientus un iemasē tos iepriekš attīrītā ādā. Kārtīgi masē vismaz pāris minūtes, nomazgājies ar vēsu ūdeni. Neuztraucies, ja āda mazliet kņudēs, tas tikai nozīmēs, ka asais pipars strādā efektīvi. Tikai 3 reizes nedēļā – un tava āda būs nevainojama.

avots: takprosto.cc 
Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X