0

Iedomājies, ir piektdiena, pulksten 11 vakarā. Tā vietā, lai lieliski atpūstos kopā ar draugiem, Tu atkorķē lēta sarkanvīna pudeli, kuras uzdevums ir kaut mazliet remdēt tavas bēdas, jo tava kaislība kārtējo reizi ir izlēmusi doties citu ceļu.

Bet visdrīzāk Jūs tāpat atkal saiesiet kopā. Kāpēc gan tas vienmēr notiek tieši tā? Kas pievilcīgs var būt vecu, nevajadzīgu lietu stiepšanā uz mājām?

Viss ir pavisam vienkārši – mums vienmēr gribas saglabāt kādu rezerves plānu, tādu kā drošības spilvenu, lai piezemēšanās mīkstāka. Mēs nespējam viegli palaist projām bijušos, jo ar jauniem cilvēkiem sākotnēji mums nav tik komfortabli, kā ar jau iepazītiem.

Iemesli, kādēļ uz visiem laikiem pārtraukt sakarus ar bijušajiem:

 1. Viņi tevi aiztur.
  Kādēļ gan aizkavēt savu personīgo progresu? Dzīve ir kā daudzsēriju iepazīšanās seriāls. Protams, citreiz ir interesanti vienu un to pašu sēriju noskatīties vairākas reizes, bet cik tad var? Censties iedegt dzirksteli izbijušās attiecības ir tāpat kā mest sērkociņu fjordu dūņās – bezjēdzīgi.
 2. Ja Jums nav izdevies ar trešo piegājienu, tad cerēt uz ceturto nav vērts.
  Kādēļ atgriezties pie cilvēku, kurš iepriekš nodarījis sāpes. Tā ir sevis pašsagraušana, kura no savas dzīves jāizslēdz. Ir naivi ticēt, ka ceturtajā, piektajā vai desmitajā reizē kaut kas mainīsies.
 3. Viņi ir emocionāli nogurdinoši.
  Pagātnei ir jāpaliek pagātnē, atstāj to tur un dodies uz priekšu. Ir smagi atstāt cilvēku, ar kuru kādreiz bija labi, bet kurš teicis, ka izkāpt no savas komforta zonas kādreiz ir bijis viegli? Dzīvojot mūžīgās bailēs no pārmaiņām, mēs iespējams nekad neuzzinātu, ka var būt arī savādāk, var būt labāk.
 4. Viņu dēļ citu cilvēkus acīs Tu izskaties sliktāk.
  Pieturot durvis atvērtas Tu parādi savu ne izlēmīgumu un negatavību virzīties tālāk. Ir vērts pieturēties pie teiciena – nenodari citiem to, ko nevēlies, lai nodara Tev. Ja Tu nevēlies, lai tavs mīļotais cilvēks sazinās ar savu pagātni, tad arī Tev nebūtu jāpiekopj šāds princips.

5. Ārā metamas lietas.
Attīri prātu un sirdi. Ļoti iespējams, ka jaunas, fantastikas iepazīšanās Tevi sagaida pavisam drīz, bet Tu tās palaidīsi garām, kamēr pagātnes durvis būs vien puspievērtas. Nebaidies noriskēt!

avots: takprosto.cc
Komentē
1 komentārs

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X