krevet

Jūs vēlaties zināt, kas būs, ja attiecībās uz kādu brīdi bija iestājies pārtraukums? Vai attiecības beigsies, vai tieši otrādi kļūs vēl stiprākas? Daži cilvēki uzskata, ka pārtraukums attiecībās tās sagraus, bet ir iespējams, ka viņi kļūdās. Ja vēlaties uzzināt vairāk, ko jūs varat darīt, lai jūsu attiecības kļūtu stiprākas un laimīgākas, lasiet tālāk.

Jautājums: kā pārtraukums attiecības var mums palīdzēt?
Šobrīd jūsu attiecības ir saspringtas, tāpēc laiks un attālums var jums palīdzēt skaidri ieraudzīt to, ko jūs gribat un kas jums dzīvē ir vajadzīgs. Pārtraukums dara brīnišķīgas lietas jūsu attiecībās, it īpaši ja tās ir saspringtas. Ja jūs pūlaties un kaut ko cenšaties darīt, tātad attiecības vēl nav beigušās. Pārliecinieties, vai katrs no jums vadīsies pēc stingri nospraustām robežām, ja jūs ar partneri esat nolēmuši uz kādu brīdi pārtraukt attiecības. Vai varat satikties ar citiem cilvēkiem? Cik ilgu laiku būs pārtraukums? Pieņemsim, ka jums ir bērni. Kā tas iespaidos jūsu attiecības? Visus šos jautājumus ir jāatrisina, ja jums tik tiešām ir vajadzīga atpūta vienam no otra.

Jautājums: kādu ļaunumu mums var nodarīt pārtraukums attiecībās?
Ja neviens no jums attiecībās negrib neko mainīt, tad pārtraukums tikai paātrinās jūsu attiecību izbeigšanos. Ja pārtraukumu izmantojat tikai atpūtai un izklaidēm ar citiem cilvēkiem ( ieskaitos seksu), tad ir skaidrs, ka jūs vairāk nevēlaties nopietnas attiecības ar jūsu partneri.

Jautājums: ko lai dara, ja pēc pārtraukuma es vēlos atjaunot attiecības, bet partneris pret to ir vienaldzīgs?
Tā var gadīties. Atcerieties, mēs nevaram kontrolēt mūsu partnera jūtas, domas un vēlmes. Mēģinot kaut ko mainīt, jūs izskatīsieties kā izmisis cilvēks un tas vēl vairāk attālinās jūsu partneri. Pievilcīgs un par sevi pārliecināts cilvēks, lai būtu laimīgs ir atkarīgs tikai un vienīgi no sevis. Atcerieties, jūs nevarat pieprasīt mīlestību, jūs varat to tikai piesaistīt. Neatkarīgi no tā vai jūsu partneris izvēlas palikt vai aiziet, vienīgais cilvēks pār kuru jūs varat valdīt, esat jūs pats. Izmantojiet šīs zināšanas savā labā un ziniet, ka jūs varat pārvarēt šķiršanās sāpi.

Lai cilvēks būtu absolūti laimīgs, viņam vajag savu domāšanu virzīt tikai uz pozitīvu rezultātu. Tad jūs, visticamāk, šķiršanos pārdzīvosiet daudz labāk par savu partneri, jo jūs vairs nejutīsiet nepieciešamību pēc viņa. Lai būtu laimīga, jūs paļausieties tikai uz sevi.

Jautājums: vai pārtraukums mūsu attiecībās nozīmē ka mūsu attiecības ir beigušās?
Protams, ka nē! Ja cilvēki grib atpūsties, viņiem ir vajadzīgs laiks un telpa, lai saprastu, ko viņi grib. Iegūstot vairāk brīvības un skaidrības, redzot situāciju no malas, viņi sapratīs, ka grib jūs redzēt savā dzīvē. Ņemiet vērā, ka pārtraukums attiecībās ļauj katram cilvēkam noskaidrot, ko viņš grib un iegūt skaidrību. Tas nenozīmē, ka attiecības ir beigušās, tikai dodiet savam partnerim laiku un telpu, kuru viņš grib.

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X