Pavēro kādu dzērienu izvēlās sieviete un nosaki viņas raksturu!

ThinkstockPhotos-84460596

Ja vēl nezināji, ka par sievietes raksturu var noteikt pēc tā, kādiem spirtotajiem dzērieniem viņa dod priekšroku, tad nu tu to zināsi. Arī šis noslēpums nu ir atklāts!

Šampānietis. To prasti izvēlas koķetas sievietes. Viņām nekas nebūtu pret precēšanos ar vīrieti, kurš būtu daudz vecāks par viņu. Bet mēdz būt, ka šīs sievietes bieži vien krāpj savus vīriešus un tas notiek praktiski acumirklī.

Degvīns. To dzer sievietes ar spēcīgu raksturu. Viņas ir ne tikai stingras, bet arī ietiepīgas. Bieži neslēpj savas vēlmes un piedzeras ļoti lēnu.

Konjaks. Parasti to izvēlas pusmūža sievietes, kurām nepieciešams siltums, rūpes un mīlestība. Pievērs viņai lielāku uzmanību, mēģini izprast viņas dvēseli, un viņa tevi mīlēs mūžīgi. Piedzeras gan viņa ātri, bet tad kļūst par ļoti pievilcīgu.

Viskijs. To dzer par sevi pārliecinātas sievietes. Viņas bieži vien ir bez kompleksiem. Kad iedzer, var kļūt neprātīgas un neparedzamas. Apreibst gan ātri un nākamajā dienā neko par vakardienu negrib zināt..

Tekila – ekstravagantām, “sprādzienbīstamām” dāmām. Viņas var būt vardarbīgas.. Bet pēc pāris dzērieniem bieži vien jau grib gulēt un jūtas pārāk nogurušas.

Rums ar kolu – mīļākais sieviešu, kurām patīk eksperimentēt, dzēriens. Pazūd pat pirms piedzeras un bieži vien ar kādu tikko iepazītu vīrieti. Pilnīgi noteikti viņas nav garlaicīgas, bet neprognozējamas gan!

Džins ar toniku. Sievietes, kuras labprātāk dod priekšroku šim dzērienam, mīl taisīt “gudras sejas” un runāt par to, par ko nav ne mazākās jausmas. Piedzeras gan ātri un neko pēc tam neatceras.

Sarkanvīns. To izvēlas emocionālas, kaislīgas dabas sievietes. No malas sieviete varētu šķist rezervēta, bet iekšā plosās nikna viesuļvētra. Piedzeras viņas lēnām, “pareizi”, izbaudot garšu un atmosfēru.

Baltais vīns. Priekšroku dod diskrētas, sievietes, kuras apzinās savu vērtību. Bieži vien ir “aukstas” aprēķinātājas. Viņas vienmēr paliek saprātīgas un ļoti uzmanīgas. Šīs dāmas ir lielisks sarunu biedrs, bet bieži vien aizbaida vīriešus ar savu iekšējo vēsumu, aiz kuras slēpjas karstasinīgs temperaments.

Liķieris paredzēts “saldām” sievietēm, kurām patīk dzīvoties pa māju. Viņas ir lieliskas mājsaimniecas un ļoti labi gatavo. Mīl dārgas dāvanas un dzīvnieciņus, piemēram, kaķēnus.

Alus ir priekš sievietēm “bez pretenzijām”. Šīs sievietes ir lieliski “vīrieši”. Viņām ir labi pajautāt kādu padomu. Viņas ir neaizstājamas darba kolēģes. Kā saka – ar viņām nav bail iet izlūkos, jo viņas būs lieliskas aizmugures.

Komentē
5 komentāru
 1. Anonīms 1 gads ago

  netika pieminets snabis

  • Jess 1 gads ago

   Bija.Degnīns ir šņabis ,ja nezināji.:D

  • Sabine 1 gads ago

   No kuriem laikiem Degvins nav snabis???? 😀

 2. Anonīms 10 mēneši ago

  Un kur Upeņu balzams?!

 3. Kiky 10 mēneši ago

  Kur brendijs?

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account

X