vīrieši par sievietēm

 • Mēs nekad nepametam sievieti ar kuru mums ir labi. Un tādu ar kuru mums kādreiz ir bijis labi, mēs arī pametam ne uzreiz.
 • Mēs sievietes saprotam divas reizes mazāk nekā mums gribētos, bet divas reizes vairāk, nekā jūs domājat.
 • Mēs arī dažreiz ar jums mīlējamies, kad mums pašiem to tā īsti nemaz negribās. Ja jau jūs liekaties ar mums gultā tikai tad, kad pašas uzskatāt par vajadzīgu, tad jau mēs arī varam darīt tieši tā pat. Un mums būs tīri ciešams sekss… tikai katram savs.
 • Mēs nebaidāmies no stiprām sievietēm, mums viņas vienkārši nepatīk. Tāpat kā jums nepatīk vāji vīrieši. Abi šie tipāži ir ļoti kļūdaini, tāpēc arī viņi tik bieži saiet kopā. Pāris no stipras sievietes un vāja vīrieša, tas nav retums, bet gan klasika.
 • Ja vīrietis jums liekas ņerga, tad pilnīgi iespējams, ka jūs viņam vienkārši neinteresējat kā sieviete. Katrs vīrietis ir spējīgs gan izplest asti kā pāvi, gan uzvesties kā lācis ziemas miegā- viss ir atkarīgs no situācijas.
 • Meitene , kas kliedz uz oficiantu mūsos neraisa cieņu, bet gan tikai vilšanos, kas robežojas ar riebumu.
 • Ir reizes, kad mēs pilnīgi noteikti zinām ko darām, pat tad, kad jūs to negribat atzīt.
 • Mēs varam ilgstoši izpildīt jūsu kaprīzes, bet lielākoties mēs to darām ziņkārības dzīti, lai noskaidrotu cik tālu jūs varat iet savā egoismā. Tad mēs izdarām secinājumus un pieņemam lēmumus.
 • Pasaulē ir aptuveni 3 miljardi sieviešu. To mēs atceramies katru reizi, kad no mums prasa daudz un priekš mums dara maz.
 • Ne visi no mums sievietes apaļīgumu uzskata kā trūkumu. Gadiem ejot šis jautājums paliek mazāk aktuāls.
 • Ja mēs sievieti vedam uz restorānu, tas vēl neko nenozīmē. Tā pat kā neko nenozīmē, smaidi, flirts un uzmanības apliecinājumi. Mēs tā pat kā jūs tikai izvēlamies.
 • Mēs mākam mazgāt veļu. Kā arī gludināt, tīrīt putekļus, uzkopt māju un sev pagatavot ēst. Tāpēc mums nav vajadzīgas sievietes un mēs netaisāmies tamdēļ paciest jūsu nelāgos garastāvokļus.
 • Mēs neesam akli, mēs pamanām jūsu neskūtās kājas, pinnes un ataugušās matu saknes. Mums vienkārši uz to ir nospļauties, ja mēs jūs mīlam.
 • Mēs jūs ticam. Arī tad, kad jūs sevi lamājiet un nosodiet.
 • Tas, ka sieviete zin sešas valodas, skaisti dzied un zīmē, tas ir lieliski. Bet kopdzīvē mēs vairāk novērtējam veselo saprātu un mīlestību uz seksu.
 • Iepazīstiet savus vīriešus tuvāk. Uzziniet  ko viņš vēlās attiecībās un kas viņam nepatīk. Ieklausieties mūsos un mēs jūs padarīsim par pašām laimīgākajām sievietēm!
Komentē
5 komentāru
 1. Sane 2 gadi ago

  Lasu un domāju vai nav sajaukuši kaut ko…! Iespaids kad sievietes atklāti par vīriešiem 😀

  • zuze 2 gadi ago

   To pašu nodomāju. Turklāt rakstītāja totāli nelaimīga, smagi vīlusies un nikna uz visiem. Veel acīmredzot resna.

 2. zigrida 2 gadi ago

  Es esmu tira pilsetas meitene kas savu bernibu ir pavadijusi Jelgava un Riga aprecejos ar lauku zenu un nenozeloju vins man daudz ko iemacija laikam juta ka musu dzives cels agri aprausies jo kaut visu darijam kopa gan ari atseviski bet mums bija labi gan dzive gan gulta nebija problemu.Bet tagad ir jo esmu palikusi viena un berni dzivo talu no manis.Vel no tas vietas nav atgriezies neviens.Ne sekss ir dzive galvenais bet cilveks ar kuru kopa var visu.Bet ne sevi celt zvaigznes lai citi tevi cel zvaigznes bet tadu ir maz kas otru sapratis,bet patmili ir uh.

 3. zuze 2 2 gadi ago

  Iespaids, kad rakstījusi sieviete, konsultējoties ar iedomīgu, kompleksiem piln, un tamdēļ pārsvarā vientuļu vīrieti.
  Tamdēļ sanācis ļooti tendenziozi un apsolūti pretunīgi.
  Dažbrīd tik smieklīgi… piemēram- Ir reizes, kad mēs noteikti zinām, ko darām… IR REIZES. (!) Tas nozīmē , ka pārsvarā nezinat ko darat? :))) Vai arī, apaļigums ar gadiem nav aktuāls. Protams, jo ar gadiem Jūs paši paliekat resni vai arī veienkārši slaidās uz Jums pat neskatās. Jāņem, kas ir 🙂
  Sevišķi uzjautrinošs ir par ņergu. Protams Jūs varat izplest asti un būt kā lācis. Ja vien… Jūs gribat seksu vai mūs dabūt, bet kad dabūjuši tad tāpat pārvēršties atpakaļ, jo pamatā esat ņerga. Tik sākumā labi maskējies. utt.
  Visādā gadījumā- smieklīgi uzrakstīts.

 4. Janis 2 gadi ago

  Interesanti, ka noliedzošie komentāri tikai no sievietēm 🙂
  Es kā vīrietis varu piekrist gandrīz visam, kas tur rakstīts. Un jūs sievietes, varat turpināt dzīvot ilūzijās ka tā nav.

  Izņemot šo “Ir reizes, kad mēs pilnīgi noteikti zinām ko darām, pat tad, kad jūs to negribat atzīt.

  Šis gan nesaprotams… izskatās ka neveiksmīgi iztulkots.

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

Forgot your details?

X