Plika mode jeb trendīgā nude krāsa Lauma Lingerie kolekcijās

Šī gada pavasara-vasaras sezonas absolūts must-have ir nude jeb miesaskrāsas apģērbi. Šis trends jāievēro arī rūpīgi izvēloties savu veļu, tieši tādēļ Lauma Lingerie jaunākajās kolekcijās ne reizi vien būs atrodami krūšturi un biksītes miesaskrāsā vai ar tajā pieskaņotām detaļām.

Izcila minimālisma paraugstunda ir kolekcija Collier, kurā miesas krāsa tiek apvienota ar mūsdienīgu reljiefu, ģeometrisku rakstu, kas piestāvēs straujai un patstāvīgai dāmai, savukārt romantiskā stila piekritējas kolekcijā Gentle novērtēs krāšņos mežģīņu rakstus trendīgajā tonī. Kolekcijas Cristallevieglais dizains miesas krāsā ļaus justies atbrīvotai – tā, it kā veļa būtu tava otrā āda, bet kolekcija Sensuelle palīdzēs tev dziļāk izprast savu sievišķīgo, juteklisko būtību. Arī līgavas savā īpašākajā dienā vēlas būt modīgas – Lauma Lingerie kāzu veļas kolekcija My Angel ieguvusi daiļu, mežģīnēm izšūtu nude variāciju, kas liks izskatīties neatvairāmai un par sevi pārliecinātai.

Lauma Lingerie Tuxedo kolekcija Muscat ir iespēja daiļajai dāmai uzlikt punktiņu uz I , veidojot savu svētku dienas tēlu. Īpašā un neikdienišķā kolekcija ir veidota, apvienojot absolūtu Lauma Lingerieklasiku ar ļoti stilīgo miesaskrāsas toni, kurš saskanīgi rotaļājas ar muskatbrūno rožu rakstu.

Kolekcija Marble ir cildenākā šīs sezonas Laumelle kolekcija – tā attaisno savu nosaukumu, savienojot gaišu miesaskrāsas audumu ar zaļgani melniem, vijīgiem rakstiem, kas meistarīgajā rezultātā imitē rozā marmoru un tā sazaroto stiegrojumu. Radīts jaunajai dāmai, kura novērtē skaistumu kā paliekošu vērtību.

 Lauma Lingerie  Lauma Lingerie  Lauma Lingerie  Lauma Lingerie  Lauma Lingerie  Lauma Lingerie  Lauma Lingerie

Par Lauma Lingerie

A/S Lauma Lingerie ir Baltijā vadošais veļas ražotājuzņēmums, kas savu darbību aizsāka 2005. gada nogalē un jau ir ieguvis plašu atpazīstamību ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā un citur pasaulē. Zīmola darbības pamatā ir vēlme radīt veļu, kas ikvienai sievietei ne tikai ļauj justies maksimāli ērti, bet arī palīdz pilnveidot savu ķermeni, akcentēt tā skaistumu un celt pašapziņu, tajā pašā laikā neaizmirstot arī par tādām neaizstājamām vērtībām kā kvalitāte, dizains un oriģinalitāte. Pašlaik Lauma Lingerie pieder vairāk kā 50 mazumtirdzniecības veikali, kas izvietoti 11 pasaules valstīs. Eksportētā produkcija regulāri sasniedz vairāk nekā 20 dažādus galamērķus, turklāt 2013.gada vasarā Lauma Lingerie kļuva arī par vienu no 25 lielākajiem Latvijas eksportētājuzņēmumiem, iegūstot prestižo The Red Jackets apbalvojumu.

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, info@dieviete.lv 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account