Praktiska informācija kā visērtāk pārsūtīt datus no iOS uz Android viedtālruņiem

Kontaktu_parsutisana_GS6

Ja vairs neapmierina esošā telefona fotokamera, uzlādes ātrums vai ekrāna kvalitāte un ir plānos tuvākajā laikā kļūt par, piemēram, jaunā Samsung Galaxy S6 sērijas tālruņa īpašnieku, tad noderēs Samsung Electronics produktu eksperta Jāņa Lejnieka stāsts, kā ātri un vienkārši pārsūtīt informāciju starp abām ierīcēm – pat tad, ja iepriekš īpašumā bijis cita ražotāja tālrunis.

„Nereti dzirdu bažas, ka tālruņa maiņa var sagādāt liekas galvassāpes – pirmkārt, kā saglabāt kontaktus, fotogrāfijas, SMS sarakstes vai mūzikas kolekciju, un, otrkārt, kā izdzēst informāciju vecajā ierīcē, lai tajā nejauši nepaliktu kādi personīgi dati? Tāpēc Samsung ir radījis risinājumu, kas šo procesu padara viegli saprotamu un praktiski elementāru,” skaidro Jānis Lejnieks.

Gudrais slēdzis jeb „Smart Switch”

Viens no ērtākajiem veidiem, lai saglabātu ne tikai kontaktus, bet pat uzstādītos modinātāja zvanus, ir „Smart Switch” lietotne. Tā ļauj pārsūtīt informāciju no Android (Samsung, HTC, LG, Sony, Huawei, Lenovo vai Motorola) vai iOS (Apple) tālruņa uz jebkuru Samsung Galaxy ierīci. „Smart Switch” var bez maksas lejupielādēt „Google Play” veikalā.

Ar „Smart Switch” var pēc izvēles saglabāt informāciju, kas atrodas ierīces atmiņā un SD kartē, piemēram, kontaktus, kalendāra ierakstus, īsziņas, attēlus, mūziku un video, zvanu sarakstu, iestatītos WiFi punktus u.c. Tas nozīmē, ka jaunā telefona saturs būs praktiski identisks iepriekšējam – un tajā varēs lasīt, piemēram, vecās ziņu sarakstes ar draugiem vai ģimeni.

Datus var pārraidīt dažādos veidos, piemēram, caur Wi-Fi tīklu, USB kabeli vai lejupielādēt no datora. Process ir sadalīts vienkāršos soļos un ir viegli apgūstams, sekojot pamācībām.

Ja „Smart Switch” pakalpojums nav pieejams, tad noderēs „Samsung Kies” bezmaksas lietotne. Tā ļauj, pieslēdzot telefonu pie datora ar USB kabeli, pārsūtīt svarīgāko datu kopijas – adrešu grāmatu, īsziņas, attēlus un citus.

Saglabā svarīgus kontaktus un labākās bildes

Lielākā daļa jaunāko tālruņu automātiski augšupielādē attēlu, video, kontaktu un citu svarīgu datu kopijas mākoņos jeb attālinātās informācijas glabātuvēs, piemēram, Dropbox, One Drive vai līdzīgās. Tajās informācijai var piekļūt no jebkuras ierīces ir interneta pieslēgumu – ja rezerves kopijas ir saglabātas, tās var lejupielādēt arī jaunajā tālrunī.

Viens no populārākajiem pakalpojumiem automātiskai kontaktu apkopošanai ir Google, kas lietotāja privātajā kontā saglabā kontaktu grāmatu un papildina to ik reizi, kad tālrunī tiek pievienots kontakts. Aktivizējot jaunu Samsung ierīci, tā automātiski piedāvās lejupielādēt kontaktu grāmatu.

Kā iztīrīt iepriekšējo telefonu?

Pēc tam, kad datiem ir izveidotas rezerves kopijas vai tie ir pārsūtīti uz jauno telefonu, vecajā ierīcē var droši atjaunot rūpnīcas iestatījumus jeb, vienkārši sakot, pilnībā iztīrīt tālruņa atmiņu. Visdrošāk informāciju ir vispirms šifrēt (izvēlnē Iestatījumi-Bloķēšanas ekrāns un drošība-Citi drošības iestatījumi-Šifrēt ierīci) un tad izdzēst (izvēlnē Iestatījumi-Dublēšana un atiestatīšana-Sākotnējo datu atiestate). Tas garantē, ka datiem, kas iepriekš glabāti ierīcē, vairs piekļūt nevarēs.

Par Samsung Electronics

Samsung Electronics inovatīvās idejas maina priekšstatus par televizoru, viedtālruņu, valkājamo ierīču, planšetdatoru, kameru, digitālo mājsaimniecības ierīču, printeru, medicīnas aprīkojuma un tīklu sistēmu tehnoloģijām, tā iedvesmojot cilvēkus un veidojot nākotni. Uzņēmums arī nosaka tendences Internet of Things jeb lietu interneta jomā, īpaši Digital Health jeb digitālās veselības un Smart Home jeb viedās mājas segmentos. Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet Samsung oficiālo vietni www.samsung.com un blogu global.samsungtomorrow.com.

Kopš dibināšanas 1999. gadā Samsung Electronics Baltics ir kļuvis par vienu no vadošajiem patērētāju elektronikas uzņēmumiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Baltijas pārstāvniecībā strādā 150 cilvēki, un 2014. gadā pārdošanas apjoms Baltijas valstīs sasniedzis 263 miljonus eiro.

Komentē
Nav komentāru

Komentē

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Dieviete.lv,  noteikumi, [email protected] 2017

or

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

or

Create Account